Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задна броня за Дискавъри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задна броня за Дискавъри

    След последния път започнах да правя заготовки за задната броня. Имаше много различни модели, но реших да запазя линията от предната броня. Имах две възможности пред монтажа. За да стане наистина добре и прибрано трябваше да режа шасито в задната част, за да може да бъде семпло и стегнато, но по този начин губех всички оригинални захвати на задната броня. Другия вариант беше да запазя оригиналните захвати, за сметка на малко по-нарушената визия. За момента реших второто, като евентуланата промяна няма да наруши конструкцията на сегашната броня с изключения на някои леки промени. И така днес я позаварих, следващите дни шлайфане , ала бала и боя Ще довърша и оформлението на задната част на калниците и ауспуха. Обмислям да сложа част от пластмасите в ъглите от старата оригинална броня, за да покрия ъглите защото в този си вид много зеят. В боя с флекса падна задното гърне, като резултата много ми хареса... получи се един много приятен гърлен звук на около 2500 оборота АА и забравих да се похваля ... дотъркаляха ми едни 235/85/16 и вече джипа се кара нормално. Заради раздатката преди много дърпаше, но скоростите не идваха адекватно. Сега вече всичко си е на мястото. Остана само да сменя и къщичката за да стане Дефендер хихихих
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-04-10, 21:16.
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

  • #2
    До: Диско 1 200 Тdi - моята нова играчка

    Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
    След последния път започнах да правя заготовки за задната броня. Имаше много различни модели, но реших да запазя линията от предната броня. ....
    Мдааа, явно и друг го е тресла тая треска, предната е "клонирана" вече, защо да не "клонираме" и задната броня.
    На мен ми се върти нещо комбинирано, като тези модели.
    Злати и Фулдата го правиха вече това упражнение.

    ..... отивам за картон
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-04-10, 21:35.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X