Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покривало за дъжд на Freelander

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покривало за дъжд на Freelander

    Ако има някой който е ползвал този аксесоар нека каже как се монтира.
    Мисля да се възползвам напълно от махащия се таван. Вчера ми пристигна пратката, но няма упътване. Не вярвам да не се справя, но ако все пак има някой знаещ нека сподели ...
    VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

  • #2
    До: Покривало за дъжд Freelander

    Първоначално публикуван от kekek Преглед на мнение
    Ако има някой който е ползвал този аксесоар нека каже как се монтира.
    Мисля да се възползвам напълно от махащия се таван. Вчера ми пристигна пратката, но няма упътване. Не вярвам да не се справя, но ако все пак има някой знаещ нека сподели ...
    Виж тук, стр.794, (мекия таван) за него ли питаш. http://www.powerfuluk.com/products/l...r---black.html
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-04-10, 16:45.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #3
      До: Покривало за дъжд Freelander

      Не е това. Ще пробвам да прикача файл. Това си е като хардтоп-а, само че гюрук, Покривалото е само колкото да скрие дупката от дъжда и пак се сгъва нагоре. Няма дори прозрачно за отзад!
      Води се Freelander hardtop shower cover по E bay-я
      Хубаво е да се комбинира с една пластмасов кора за багажника, но доста парички искат за нея!
      Прикачени файлове
      VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

      Коментар


      • #4
        До: Покривало за дъжд на Freelander

        Супер е това колега, и аз се замислям дали да не си купя такова нещо. Предполагам, че лесно ще налучкаш начина за захващане като се има предвид факта че няма кой-знае колко възможни варианти по въпроса. Чудех се между другото, дали не е по-евтино да си ушия едно такова покривало при някой шивач дето прави чергила. Пусни снимки на твоето возило щом го монтираш и успех.
        Бог обича смелите, но води разумните....

        Коментар


        • #5
          До: Покривало за дъжд на Freelander

          Ако имаш RAVE CD-то, погледни в Freelander Accessory Fitting Instructions, страници 162-164/ 26 картинки са / :-) ако не, ще ги сложа тук по-късно...
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от damyan_rm; 02-04-10, 07:25. Причина: добавени картинки
          LR Disco II, Td5

          Коментар


          • #6
            До: Покривало за дъжд на Freelander

            Първоначално публикуван от kekek Преглед на мнение
            Ако има някой който е ползвал този аксесоар нека каже как се монтира.
            Мисля да се възползвам напълно от махащия се таван. Вчера ми пристигна пратката, но няма упътване. Не вярвам да не се справя, но ако все пак има някой знаещ нека сподели ...
            А имал ли си проблем с твърдия таван, че искаш да го махаш?
            Не мисли като човек!

            Коментар


            • #7
              До: Покривало за дъжд Freelander

              Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
              Виж тук, стр.794, (мекия таван) за него ли питаш. http://www.powerfuluk.com/products/l...r---black.html
              Някои тая убавиня няма ли я на Английски, че с австрииците се нямам
              за ПДФ става въпрос

              Коментар


              • #8
                До: Покривало за дъжд на Freelander

                Супер, damyan, точно това е! Ще вметна само ако има някой някакъв мануал за LR да пусне линк.
                Нямам проблем с хард топ-а. Просто мисля да се възползвам от тази екстра и затова ми е нужно покривалото!
                Като го монтирам ще постна снимки и впечатления!
                VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X