Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си отворя RR-a?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да си отворя RR-a?

    Дайте съвет - имам П38 от 98-а и не знам как но мисля че акумулатора му е паднал поради което не работи дистанционното и не мога да го отворя. С ключа също не става - пробвах и секретния код но тъй като няма ток...

    Някакви идеи, някой да е изпадал в подобна ситуация?

  • #2
    отдолу под капачката до дръжката на шофьорската врата си има ключалка - махаш капачето и ще го видиш
    успех

    другия вариант е звънни м МФ и там ако трябва ще дойдат да го видят.
    освен ако поради някаква причина нямаш желание да го виждат

    Коментар


    • #3
      Много благодаря

      Първоначално публикуван от Slick
      отдолу под капачката до дръжката на шофьорската врата си има ключалка - махаш капачето и ще го видиш
      успех

      другия вариант е звънни м МФ и там ако трябва ще дойдат да го видят.
      освен ако поради някаква причина нямаш желание да го виждат
      Много благодаря - видях къде е, само трябва да го сваля без да го счупя . Има ли някакъв трик?

      Коментар


      • #4
        я обясни по подробно.ако ти е паднал акумулатора,дори и да го няма, отварянето на шофиорската врата става механично.няма нужда от електричество.пъхаш ключа и отваряш.и без акумулатор и без батерия в дистанционното.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Slick
          отдолу под капачката до дръжката на шофьорската врата си има ключалка - махаш капачето и ще го видиш
          успех

          другия вариант е звънни м МФ и там ако трябва ще дойдат да го видят.
          освен ако поради някаква причина нямаш желание да го виждат
          до дружката на вратата няма никакво капчка.има само дръжка със ключалка.
          Васил,ето линк с евентуално решение на проблема,макар че
          http://www.rangerovers.net/repairdet...doorlocks.html
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #6
            макар че и те не допускат че никоя врата или капак не се отваря
            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от братчеда
              макар че и те не допускат че никоя врата или капак не се отваря
              Аз го разбрах че като махнеш капачето на съществуващата ключалка отдолу ще има някаква друга?!? Днес ще видя какво е.

              Иначе механично с ключа не става - върти се в двете посоки без проблем но и без резултат.

              Коментар


              • #8
                Колега,няма ли начин да отвориш отвън(от долу)предния капак.На мен ми се е случвало с лек автомобил,малко ли поужулих краиниците,но после му дадохме ток с кабели и го отворихме.Успех.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #9
                  ако активаторите са в състояние superlock няма никакъв шанс да се влезе през вратата
                  Иначе със ключа би трябвало да се отключи ако всичко е нормално.
                  Ако акумолатора е паднал и с ключа не се получава, можете да подадете ток като се заврете под колата и с поднодящи кабели закачите + на стартера (КЛЕМАТА ОТ КЪМ АКУМОЛАТОРА) и - на шасито- би трябвало да стане за да сработи централното закл. от ключа. Това е в случай, че колата е бензинова и не се отваря капака. Ако е дизел- стартера е на по-криво място и е по-трудно. А пък ако колата е клекнала.. не става.
                  Тъй като процедурата изисква опит и предпазливост , ако случайно нямате такъв или подобен, по добре викнете някой да го свърши вместо вас.
                  http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                  Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Васил Преглед на мнение
                    Аз го разбрах че като махнеш капачето на съществуващата ключалка отдолу ще има някаква друга?!? Днес ще видя какво е.

                    Иначе механично с ключа не става - върти се в двете посоки без проблем но и без резултат.
                    капаче няма дори на ключалката.има просто ключалка.асен е прав ако е отишъл активатор в положение суперлок отваряне няма.то това му е функцията.сещам се обаче едно друго решение.чупиш страничното стъкло отваряш джипа и веднага го сменяш със ново оригинално в кобра,където с монтажа то вземат само 150 кинта.имайки предвид
                    проблема сумата не е много голяма.освен това задно малко стъкл може да е по-етвино.после ако не можеш да отключиш шофиорската врата процедурата я е правил peppy76.знам я и аз ако трябва казвай да помагаме.успех
                    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                      капаче няма дори на ключалката.има просто ключалка.асен е прав ако е отишъл активатор в положение суперлок отваряне няма.то това му е функцията.сещам се обаче едно друго решение.чупиш страничното стъкло отваряш джипа и веднага го сменяш със ново оригинално в кобра,където с монтажа то вземат само 150 кинта.имайки предвид
                      проблема сумата не е много голяма.освен това задно малко стъкл може да е по-етвино.после ако не можеш да отключиш шофиорската врата процедурата я е правил peppy76.знам я и аз ако трябва казвай да помагаме.успех


                      Лелеее процедурата е много гадна, дано намедиш решение преди да стигнеш до нея иначе и аз не се сещам за друг вариант освен да чупиш стъкло, а послеееее не ме питай доста е гарно, но ако се наложи ще ти обясня, ако ще чупиш стъкло първо провери кои стъкла ги има и колко струват, не се залъгвай, че най-малкото е най-евтино ( просто може и да го няма в наличност и да се наложи да го чакаш), затова първо провери!
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #12
                        аз в кобра съм сменял.имаха го в наличност.направиха го с чакането за около 4 часа.за 150 кинта
                        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                        Коментар


                        • #13
                          Много благодаря

                          Много благодаря на всички. Проблема е решен, дойде човек който изглежда се занимава с това да 'отваря коли' - срещу 25 лв за 5 мин я отвори.

                          Още веднъж благодаря

                          Коментар


                          • #14
                            пази му координатите.на всеки може да му се наложи.ти хубаво го отвори ,а после?
                            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                            Коментар


                            • #15
                              По този повод аз в неделя си заключих ключовете във Форда докато работеше Бяхме на камбаните, реших да мина през най-непроходимата локва и малко преди края си останах вътре. Издърпахме го назад с Шевролета на disem и докато бях отзад да откача въжето Форда мръдна и се заключи автоматично (при движение го прави). Та пратих да вземат резервните ключове от нас, обаче се опитах да се свържа със стария шофьор на колата чак в Украина. Добре че човека си пазеше записани кодовете от вратата (моята има копчета с код)

                              Набрах кода и си отключих. Сега поне вече си знам и кода и ако пак се заключат ключовете вътре нямам проблеми.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X