Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една еволюция - Диско II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Още една еволюция - Диско II

    Първоначално публикуван от bobiander Преглед на мнение
    Да аз разгледах твоята тема за еволюцията на Рейнджа , за сега съм доволен от гумите и поведението на джипа, е на лов не знам до колко успях да го натоваря или да го поставя в по сериозна ситуация но и това предстои. За сега си го карам и в града и съм много доволен и от поведението му извън пътя и на асфалт.
    При добро развъртане, тоест с газ, гумите са ме измъквали от бая дълбока кал. Тези, които бяха в Средна гора, помнят. Так че не давай ухо на тези, дето реват "кални гуми на всяка цена". Да, за гората калните гуми са по-добри, но на асвалт и особено на сняг Гуудрича са отличния компромис.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #32
      До: Още една еволюция - Диско II

      Аз също се спрях на компромиса, защото преди да отида някъде на лов или разходка изминавам доста големи разстояние по асфалт, а също си карам джипката и през седмицата. А и за по-напечените ситуации сложих лебедката, макар че не съм привърженик на това да ходя с джипа до пусиятата, предпочитам и да повървявам.

      Коментар


      • #33
        До: Още една еволюция - Диско II

        Добър резултат се е получил.

        Първоначално публикуван от bobiander Преглед на мнение
        ................................, е на лов не знам до колко успях да го натоваря или да го поставя в по сериозна ситуация но и това предстои. ...............
        Това е защото при лова, МПС-то е работно. Целта е да се стигне и да се върне, а не на всяка цена да се тества машината в калта. Завирането зорлем на проблемни места, може да провали лова на 5-6 души примерно, а може и на повече.
        Хубави са доработките, защото искаш-неисакаш все някога ще влезеш в джаза. В пресечен терен след 1 час дъжд може да се видиш в Сървайвър.

        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
        Обачееее, резервоара за чистачкитееее.... Що не вземеш да го пръснеш с един зелен спрей?
        Ауде и ти стана голям дизайнер. А не погледна ли, че надписът на предния капак е в цвета на купето / макар,че нали няма купе на ЛР/
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #34
          До: Още една еволюция - Диско II

          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
          ...
          Ауде и ти стана голям дизайнер. А не погледна ли, че надписът на предния капак е в цвета на купето / макар,че нали няма купе на ЛР/

          ГолЕм си шибидах! Естествено, че видях, а ти не забравяй, че карам с твоя калник - бордо

          Коментар


          • #35
            До: Още една еволюция - Диско II

            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
            .......................че карам с твоя калник - бордо
            То бордото е с френско потекло, а ние сме по-западно от бордото чуждопоклонници.

            Сега к'ат са сета зелено Диско с бордо калник ми иде да запея /не е като бордо Диско със зелен калник-скучно/. То това доказва дизайнерските ти умения. Ти си един авангардист със защита на дифа и кормилната щанга. И с нова кормилна кутия.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #36
              До: Още една еволюция - Диско II

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              ...Ти си един авангардист със защита на дифа и кормилната щанга. И с нова кормилна кутия.
              Добре, добре! Ще почерпя!
              Айде стига спам!

              Коментар


              • #37
                До: Още една еволюция - Диско II

                Много добро надджипване!!! Евала.
                Продължавай в същия дух! Поздравления !

                Номера дано си го закрепил добре, че да не го търсиш някъде.

                Коментар


                • #38
                  До: Още една еволюция - Диско II

                  Първоначално публикуван от bobiander Преглед на мнение
                  Резервоара на чистачките и на мен ми боде очите, тези дни ще поръчам от девон един от алуминий, там е даден син на цвят което също няма да е добре, по скоро и той ще бъде зелен или черен. Но ми се искаше направо от там да пусна и още 1-2 неща направо да дойдат на куп ....
                  Тоя резервоар... няма ли някое свободно местенце, да го преместиш?

                  Коментар


                  • #39
                    До: Още една еволюция - Диско II

                    Та по темата за казанчето, гледха вътре но имам какво ли не сложено (в джипа има доста екстри които заемат доста пространство около двигателя, като печка , двузонов климатроник ...) така че май това е моето решение на проблема:

                    http://www.devon4x4.com/component/op...owcaticons,yes

                    Резервоара е изработен изцяло от алуминий (да си подхожда на купето по материал ) изглежда доста по-малък от сегашния , само дано да не е в този син цвят че ще трябва да го боядисам набързо:



                    Като към поръчката ще има и 2 броя от тези:

                    Коментар


                    • #40
                      До: Още една еволюция - Диско II

                      И аз поръчвам 2 от тия, че колегата Лазар взе и сега му завиждам А и са полезни и евтини.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #41
                        До: Още една еволюция - Диско II

                        Абе всичко хубаво ама 105 лири за резервоарче направо ми къса сърцето .. знам.. знам... кефа няма цена ама все пак 105 лири са си 105 лири.
                        LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                        LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                        [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                        Коментар


                        • #42
                          До: Още една еволюция - Диско II

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          И аз поръчвам 2 от тия, че колегата Лазар взе и сега му завиждам А и са полезни и евтини.
                          Емо каза, че падат и може да ги загубиш. Тъй, че...стягайте яко болтовете

                          Коментар


                          • #43
                            До: Още една еволюция - Диско II

                            Девон изпращат частите без ДДС, така че няма да е 105 лири а 80 и нещо .. не че това е от най-успокоителните цифри за цена на казанче за чистачки но ... вчера пак гледах вътре къде може да се помести това казанче и нещо не мми идват много други идеи ...

                            Коментар


                            • #44
                              До: Още една еволюция - Диско II

                              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                              Емо каза, че падат и може да ги загубиш. Тъй, че...стягайте яко болтовете
                              Падат и още как,затова моите са заварени за дифа...а тои едва ли щте падне без да забележа
                              Емил-00356 99872043-Малта
                              Defender-90

                              Коментар


                              • #45
                                До: Още една еволюция - Диско II

                                а нещо по-малко, например това няма ли къде да се смести?
                                LR Disco II, Td5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X