Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не ми работят автоматичните чистачки като пръсна RANGE ROVER P38

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не ми работят автоматичните чистачки като пръсна RANGE ROVER P38

    Здрасти, от няколко дни имам малко дразнещ проблем, не ми работи нещо в системката на казанчето за чистачките, защото е пълно , а на дисплея ми изписва , че е празно и съответно, като натисна копченцето за пръскане на предното стъкло и не ми пръска в рещим, а трябва да го задържа и пак ми изписва, че ми е празно казанчето И от много отдавна ми се прецака нещо и пръскането на задното стъкло. Въобще не върти моторче за да пръсне отзад, а чистачката(задната) си чисти там 2-3 пъти, все ено е пръснало, ама не е!!!??

    HELP

  • #2
    До: Не ми работят автоматичните чистачки като пръсна

    За Диско 3 ли стана дума ? ако съдя по аватара - да.

    Виж дали нямаш някое прекъснато или откачено кабелче на казана. Другото по-малко вероятно е запушване (замръзване на течност от казана до дюзите).
    Единствено това може да е причината - затова и не работи чистачкатата.

    За всеки случай провери и бушона на моторчето.

    Коментар


    • #3
      До: Не ми работят автоматичните чистачки като пръсна

      НЕ RANGE ROVER P38 2000г., значи не е бушона, защото като ми изгори който и да е бушон на дисплея ми изписва кой номер бушон е изгорял примерно 46!!! И аз така си мисля, че някъде се е прекъснал някой кабел и ми пише че нама течност, а то има. Не е и запушване, защото като задържа бутона и си пръска яко ама не е автоматично!!! Някой някъкви други идей да има??

      Коментар


      • #4
        До: Не ми работят автоматичните чистачки като пръсна

        Огледай казанчето,свали датчика който показва за наличието на течност,пък виж какво се продава от тия неща.Според мен датчика е дал фира или ако е на поплавък може да е заседнал нещо.А това че не включва чистачките,явно когато няма вода компютъра изключва тази функция на чистачките.
        M.P.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X