Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фриилендер Въпрос ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фриилендер Въпрос ?

    Искам да попитам някой наясно ли е със това до колко може да тегли Фриилендера . Щотото неска се разминах със един Пассат от старите който се беше нахакал в една преспа и аз викам чай ся ще го дръпна , ама моя френд който беше със мен вика недей , цитирам
    "Чувал съм че Фриилендерите не можели да теглят " ??? Това верно ли е и ако е верно за какво е така ?? Моля някой да помогне

  • #2
    Стига де.. Е аз с Голфа теглих 2 тона джип от Клисура до София. ПОНЕ Пасат Фрийлендъра трябва да може да изтегли/извади..

    В официалния сайт както и на много други места я има тази имформация. Примерно на линка отдолу, къдеот пише, че макс. кг. за теглене на Фрилендъра е 2 тона..

    http://www.cuddles.abelgratis.net/landrover.htm

    Коментар


    • #3
      Дано щото вече квото чуя и питам верно ли е , щото се пак джипката я имам от 2 месеца и незнам много за нея.

      Коментар


      • #4
        не я надценявай- едни бяха теглили лодка от морето с фрилендър и резултата беше запален съединител и сума ти водорасли омотани по ходовата част
        http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
        Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

        Коментар


        • #5
          Куките са му на задния мост. Ако теглиш с тях влизаш в приключение.
          Ако го закачиш за друго място няма проблем да вадиш и трактор

          Коментар


          • #6
            Незнам ама на моя не му са на задния мост ?

            Коментар


            • #7
              всичко зависи от това къде ще го закачиш и от къде ще го дръпнеш

              Коментар


              • #8
                Другото е ако ще дърпам да дърпам с предната кука щото като гледам тя е на по предна позиция от задната ?? Имам предвид до сте преди моста.

                Коментар


                • #9
                  проблем при тези конструкции без шаси, както и при нивата е, че няма сигурен захват нито за брони, нико за теглене, за нищо

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Насов
                    проблем при тези конструкции без шаси, както и при нивата е, че няма сигурен захват нито за брони, нико за теглене, за нищо
                    На Коко френда дето му е казал да не тегли сигурно е чул нещо такова.

                    Коментар


                    • #11
                      по важното когато теглиш е не къде ще го закачиш а къде ще си стъпил ти

                      Коментар


                      • #12
                        Ми във случая аз говоря за сняг в планината .

                        Коментар


                        • #13
                          Стига глупости. Тегли смело. Ако имаш здраво динамично въже и не можеш да го скъсаш а заседналия не мърда със тласаци значи не става.

                          Коментар


                          • #14
                            Оооо.. мислиш ли че не съм си го помислял ама не съм си мислил какви ли ще са последствията след това ??

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Насов
                              проблем при тези конструкции без шаси, както и при нивата е, че няма сигурен захват нито за брони, нико за теглене, за нищо
                              Насов, не си прав.. Фрийлендъра е единствения ЛР, чието 'шаси' е разработка на Magna Steyr (преди Steyr Puch)...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X