Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с имобилайзер/аларма на Фрийлендър 1.8 бензин '99

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с имобилайзер/аларма на Фрийлендър 1.8 бензин '99

    Първо здравейте на всички.
    Днес реших да поразкарам малко Фрийлендъра(1.8 бензин 99 година.)...но така и си остана в гаража.
    Та ето какво ми се случи.Напълно нормално, исках да го отключа от дистанционното, но не се отключи.Помислих, че акумулатора може да е паднал но не е..Видях, че лампичката вътре на таблото мига.Тъй като и преди ми е правил същия проблем реших да отворя дистаннционното и да го прегледам за куха спойка, но нищо му нямаше.Замерих и батерийката, показваше3,14 волта.Неще и неще да се отключи.Знам, че като го отключа с ключа няма да запали.А като вдигна капака, алармата се задейства!Пълна бъркотияОттам окачам акумулатора и изчаквам...Предполагам това е най-правилния подход.Какво ще ме посъветвате да направя.Има ли по лесен начин за оправянето на алармата/имобилайзера и по-точно бихте ли описали стъпките при рестартирането на цялата тая система.
    Никъде из форума не намерих точно такава тема..
    Последно редактирано от stoian_off; 03-09-09, 15:11. Причина: допълване

  • #2
    До: Проблем с имобилайзер/аларма на Фрийлендър 1.8 бензин '99

    Първоначално публикуван от stoian_off Преглед на мнение
    Първо здравейте на всички.
    ............
    Никъде из форума не намерих точно такава тема..
    Еее чак пък никъде силно казано, още няколко са с подобно съдържание. ....ЦЪК и ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-09-09, 16:16.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X