Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover P38 останах без съединител :(((

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Range Rover P38 останах без съединител :(((

    Колеги епопеята с тези машини е велика след като се преборих упешно "засега" с ЕАС-а и алармата сега качвам се в машината натискам съдинителя и педала потъва -ужас след оглед установих че цилиндърчето до кутията се е извадило направо теглих му една и с един приятел от сервиза го свалихме обаче като го свали той премести напред назад лоста към вилката според мен и лоста ходеше почти свободно навсякаде и аз се сетих за счупена вилка. Та идеята ми е за диското имаше тема за вилката а при П38 пак ли е така и откаде да си я поръчам и последно може ли да се свали кутията без раздатката че си е .... абе с две или повече думи ПОМООО.....ОООЩ
    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

  • #2
    До: P38 останах без съединител ((

    Първоначално публикуван от iignatov Преглед на мнение
    ... Та идеята ми е за диското имаше тема за вилката а при П38 пак ли е така и откаде да си я поръчам и последно може ли да се свали кутията без раздатката че си е ...
    Май ти е време да си инсталираш Microcat-а. Там ще видиш точно захващането и номера на частта, че да питаш в Дару или МП.

    Поради що искаш да свалиш СК отделно от раздатката? При мен при смяната на съединителя ги свалиха заедно и пак така ги качиха. По-лесно и бързо е. Ето така:



    Успех.

    П.П.: виж в прикачения PDF от това мнение. На стр. 11.
    Последно редактирано от nikidd; 31-08-09, 22:13.

    Коментар


    • #3
      До: P38 останах без съединител ((

      мерси колега просто искам информация дали може да се размине по-безболезнено
      [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

      Коментар


      • #4
        До: P38 останах без съединител ((

        Първоначално публикуван от iignatov Преглед на мнение
        .... след като се преборих упешно "засега" с ЕАС-а и алармата ....
        Колега удобно ли е да споделите в какво се състоеше преборването на алармата, че на всеки може да се случи и да потрябва добро решение или идея
        Land Rover Range Rover 2,5 DT
        Land Rover Discovery 200 TDI
        BMW F650ST - RIP
        "Совите не са това което са"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X