Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мултимедия за Ленд Ровър Дискавъри 2 с камера за задно виждане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мултимедия за Ленд Ровър Дискавъри 2 с камера за задно виждане

    Здравейте, искам да попитам някой слагал ли е скоро мултимедия на Дискавъри 2 , която има и камера за задно виждане ? Ако може да споделите за модел подходящ за целта, търсих подобна информация във форума и попаднах на колега, който я вземал от алиекспрес.

  • #2
    Всичките китайски мултимедии имат вход за камера.

    Като гледам мястото е 1DIN, така че или трябва такава с изскачащ/прибиращ се панел, или такава со 1DIN тяло, и отделен преден панел:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:android_single_din_carplay_radio_1.jpg
Прегледи:510
Размер:112.5 КБ
ID:6913436

    При тоя вариант панела е на щипки, които могат да се местят нагоре/надолу, та в крайна сметка да разположиш панела според мястото.

    Има и с по-големи панели.

    Хубава млтимедия е 600+ кинта.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Благодаря ти отново за насоката Спарки

      Коментар


      • #4
        Препоръчвам Joying. Скъпчии са, но не допускат големи изгънки и имат европейаки сайт.

        Може да видиш и в erisin(точка)bg какво имат. Изобщо, има и тукашни сайтове.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Като допълнение към мултимедията ти препоръчва да провериш за камера и парктроник в поставката на номера - много рационално решение.
          Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
          Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
          Opel Campo 3,1 TD '99
          Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
            Като допълнение към мултимедията ти препоръчва да провериш за камера и парктроник в поставката на номера - много рационално решение.
            За камерата съм съгласен, ама парктроника няма ли датчици по ъглите на бронята, не си е работа.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • ogimaster
              ogimaster коментира
              Редактиране на коментар
              Така де, ама ако няма броня или не ти се дупчи е една добра бюджетна опция.

          • #7
            В резултат на тази теmмюа, днес писах на Joying, европейския им сайт и ми казаха, че за Диско 2 става 7" от техния 1-din модел. Поръчах, ще дойде скоро предполагам, заедно със задна камера, ДВР и т..н
            Последно редактирано от shaterhand; 22-04-23, 15:55.
            Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
            LZ2РSD

            Коментар


            • #8
              Здравейте, купих мултимедия за 234лв. и монтирах със съдействитето на продавача 7'' 1-дин с андроид 11 с гпс и си взех допълнително камера, която при по сухо време ще сложа. Използвах мултимедията по празниците и сина е доволен ,че си пуска музика от телефона, а аз че виждам скоростта на дисплея й. Имаше някакъв проблем със връзването и предаването на звука , че се ползва съществуващия усилвател на дискавърито, но човека ми оказа съдействие и за капак си купих още лед лампи за таблото, че не светеха - доволен съм.

              Коментар


              • trapper
                trapper коментира
                Редактиране на коментар
                Честито! Има ли пътни карти и ъпдейт?

              • sparkybg
                sparkybg коментира
                Редактиране на коментар
                Има колкото всеки android телефон. Аз го карам на гигъл мапс и изобщо не го мисля.

              • trapper
                trapper коментира
                Редактиране на коментар
                Дай марката и модела на тая мултимедия. От къде я купи и какво ти е впечатлението от нея?

            • #9
              Здравейте това е модела и според мен е добре за моите нужди. Забравих да спомена беше качени Igo, като навигация, но предполагам няма проблем всяко едно приложение за андроид да тръгне. Има един шел (ако не бъркам думата), който като се сложи ми показва скоростта с която се движа и е точно независимо от метеорологичните условия сравнен със скоростомера.
              Последно редактирано от a_andreew; 19-04-23, 11:01.

              Коментар


              • yanis7373
                yanis7373 коментира
                Редактиране на коментар
                За много години Колега! Може ли линк от сайта за тази мултимедия!? И като цяло, доволен ли си от нея!?

            • #10
              Това е моделчето, пристигна. Здраво, от немския им склад, както подсказа Спарки.
              https://www.joyingauto.eu/joying-new...ar-stereo.html

              Обаче понеже взех и камера и DVR и система за следене на наляганеот в гумите и като отворих всичко се хванах за главата. Антени, кабели.... Ще се затрудня сам с монтажа.

              Да препоръчате някой специалист за Варна, да не объркам кабелите....?
              Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
              LZ2РSD

              Коментар


              • #11
                Здравейте, има разлика в окабеляване от стария касетофон и този на мултимедията и ако се ползва и съществуващия усилвател е добре човек с опит в тази сфера.

                Коментар


                • #12
                  Дойде, сложихме го, много, много прилично се получи: със задна камера ДВР, система за следене на налягането в гумите...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230511_172629.jpg
Прегледи:299
Размер:309.9 КБ
ID:6923258

                  Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                  LZ2РSD

                  Коментар


                  • #13
                    Някой знае ли, дали мултимедия 7" Single Din Android 11.0, купена от Канада, може направо да се монтира на ЛР Диско ІІ ?
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #14
                      Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                      Здравейте, купих мултимедия за 234лв. и монтирах със съдействитето на продавача 7'' 1-дин с андроид 11 с гпс и си взех допълнително камера, която при по сухо време ще сложа. Използвах мултимедията по празниците и сина е доволен ,че си пуска музика от телефона, а аз че виждам скоростта на дисплея й. Имаше някакъв проблем със връзването и предаването на звука , че се ползва съществуващия усилвател на дискавърито, но човека ми оказа съдействие и за капак си купих още лед лампи за таблото, че не светеха - доволен съм.
                      Здравейте Колега
                      Аз също си купих китайска мултимедия и на монтирах, но имам проблем с радиото и звука, при движение заглъхва и не е ок. Дали имате идея как се ползва съществуващият усилвател от дъскавърито !?
                      Благодаря предварително

                      Коментар


                      • #15
                        Здравейте, при мен беше сложен оригиналното радио само за парлама и доколкото разбрах е било ползван с друго сд. Когато купих мултимедията ми оказаха съдействие от магазина да ми го вържат към съществуващите кабели и усилвател. Има няколко клипчета в ютуб кой кабел къде се връзва за по голяма прегледност, чет та, има някакъва последователност.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X