Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предна дясна врата не се отключва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предна дясна врата не се отключва

    Здравейте! От няколко дни дистанционното на Диско-2 не отключва предна дясна врата, но я заключва. Къде е проблемът или поне къде първо да го търся?
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    Здравей, предполагам е машинката на предна дясна. При мен е обратно, отключва, но не заключва. Това на Д1. Пробвах да я оправя с почистване и смазване, но поради възрастта и не се получиха нещата. След смяна с китайска машинка всичко си дойде на мястото.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • trapper
      trapper коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря, прати ми адреса за поръчка и номера на машинката.

  • #3
    Адреса е стоковата борса на Илиенци. Само отвори кората и виж колко проводна е машинката. На Д1 е двупроводна, на Д2 не съм отварял и не знам. Иначе там продават дву и петпроводни машинки, но мисля, че имаше и други. Няма да е зле да вземеш твоята и да отидеш с нея и да гледаш. По спомен цената беше нещо от сорта на 12 лева. Иначе за магазина трябва да влезеш през централния вход на Илиенско шосе и тръгваш по централната широка алея. След входа на около 100 метра от лявата страна има голям магазин за авто аксесоари. С тези китайски боклуци карам безгрижно вече 5-та година.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • #4
      Машинките на Д1 и Д2 нямат нищо общо. При тези на Д1 се чупят едни шибани пружинки, които струват стотинки и след смяната им всичко се оправя, но на Д2 иска отваряне на машинката и ремонт от кадърен техник или нова. Новите са само оригинални и вече гонят 100 пундета.
      Не бързай ако искаш да стигнеш
      __________________________________
      Discovery II TD5 10P

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        Имам една неработеща машинка. Мога да я прежаля за учене. Като я разглобя какво трябва да поправя?

    • #5
      Питай Иво, който имаше Д2, мисля че се познавате, той се беше справил. Аз съм завършил електроника, но немам нерви
      Не бързай ако искаш да стигнеш
      __________________________________
      Discovery II TD5 10P

      Коментар


      • #6
        Машинката подлежи на ремонт повреден е единия мотор .Проблема е ,че оста му е по -дълга и трудно се намира с тази дължина. Но се намират с по дълга ос и се реже .Трябва да се внимава с посоката на въртене мисля ,че единия въртеше обратно и ако трябва се обръща захранването вътре на мотора.

        Коментар


        • trapper
          trapper коментира
          Редактиране на коментар
          Моторите на 4-те брави/врати еднакви ли са?

      • #7
        Мисля ,че бяха еднакви.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X