Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложете читав майстор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложете читав майстор

    Здравейте колеги, притежавам от 2 години дискавъри 2 тд5. Откакто съм закупил джипа трите индикатора / за наклон, тракшън контрол / светят. Май е вече време да ги опрява. Аз съм от Карлово. Ако познавате читав майстор от моя район, може и от Пловдив, моля споделете неговите координати. Блягодаря предварително.

  • #2
    Тук, във форума, имаше много теми за ремонт на "трите амигос". Трябва ти поялник и половин час за работа (с кафето).
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #3
      Благодаря за информацията, прочетох темите, но нямам никакъв мерак за оправяне / не, че няма да се справя /. Предпочитам да карам. Пък и майсторите трябва да живеят.
      Друго, което мога да предложа, ако някой от колегите го е поправял и може да го поправи бързо на моят джип, може да се разберем някоя събота или някоя неделя да го поправи, срещу съответното заплащане разбира се.
      Последно редактирано от Къдравият; 20-02-22, 15:49.

      Коментар


      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Във Варна има един дето им разбира на англичанките и той е с къдрава коса, ника му тук е Тарга. Но пък си е 3 часа път поне.

    • #4
      Да, познавам го, той ми е слагал блокаж на диферинциала, ама не помня да имаше някаква коса...Сега може да му е пораснала.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X