Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Discovery Sport 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Rover Discovery Sport 2016

    Здравейте,

    Предварително се извинявам, ако случайно е обсъжданата тази тема, но не можах да намеря в търсачката.
    Почти съм на ръба в това да закупя първият си Land Rover Discovery Sport 2016( автомобилът е 2016 година, на 26000 хиляди километра и ще бъде внесен от Америка). Двигателят е бензинов 240 коня. Въпросът ми към вас е следният наистина ли има толкова проблеми в този модел?? В интернет изчетох тонове мнения, които граничат от това колата е страхотна до колата умря на 30 хиляди километра и няма оправяне. Едни казват никога не бих я сменил, други казват не съм я видял лежи само в сервиза. Бих бил много благодарен, ако можете да споделите мнение.

    Благодаря предварително на всеки, който намери време да обърне внимание на темата.
    Поздрави.

  • #2
    А защо е само на 26 000 км. (дори и мили да са), това е доста малък пробег за 5 години ? Особено пък за Америка. Тук има някакъв очевиден проблем. Взимаш VIN и проверяваш в "Carfax", жертваш някой долар за целта. Ще излезне "severe accident / airbag opened / salvage title issued" нещо в този дух, което (май?) би създало пречки при регистрацията тука.
    Иначе повечето проблеми, описвани из интернета са заради дизеловия двигател който е капризен, защото е натъкмяван към евроГейските еко-изисквания. От САЩ би трябвало да е бензинов.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      Благодаря за съвета ще го направя това със сигурност. Със сигурност ще взема бензин, дори тазо да не е моята. По-скоро ме интересува откъм електроника създава ли много ядове?
      Досега съм карал само японци-Равки и Хонди за първи път ще се впусна в Land Rover, просто се опитвам да разбера за какво болежки да се подготвя

      Коментар


      • #4

        Колко кинти ти искат за тоя Ровер?
        само за инфо
        https://www.edmunds.com/inventory/sr...ge=27000-30000
        кола на 26к МИЛИ даже и с 1 акцидент и искат 35 000УСД
        аиде от човек ще е 30 000.

        Ако ще се разделяш с грубо 50к бг лева би трябвало да си достатъчно финансиален и да я ремонтираш - поне предположение.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X