Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Течове преден мост на Дискавъри 2 как се справихте?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Течове преден мост на Дискавъри 2 как се справихте?

    Привет на всички януари месец ревизирах целия преден мост масла семеринги лагери от до но къде сложих новите семеринги 3 бр и от всичките тече по малко бяха бритпартски махнах ги вземах едни немски уж по добри и малко им скъсих прижинките и пак същата работа отдушник си има с нова тръбичка всичко е как трябва . Вие как се справихте възможно ли е полуоскоте къде ляга семеринга да е износено и фланеца към кардана също ???
    Нямам време да се държа прилично !

  • #2
    Когато монитраше новите части, поигра ли си с няколко шкуртки да направиш огледална гладкост местата където лягат семерингите, до сега не съм видял кола без язви и корозия в тези места, и после тия язви и корозия "изяждат и нараняват" новите семеринги.

    Ако този мост има особености в натягането на лагери и фланци, възможно е и от там да се получава капене.

    Аз нямам ЛР но при мен мостовете капят от ръкавите когато ги препълвам и когато джипа стои дълго време под наклон.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      Даже на струга го закачих леко зачистих и няма ефект от къде мога от тук да го поръчам или
      Някой ще поръчва от острова да комбинирам към пратката ?
      Нямам време да се държа прилично !

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X