Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дребни ядове РРп38 автомат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дребни ядове РРп38 автомат

    Въртях суках,пак на П38 ,някоя си година.Шлеп очукан,автомат.Проблема е следния ,взех аз вчера едно нещо ,за което продавача твърдеше ,че е с редовен автоматик.нарежда скоростите,но липсва в бушониерата под дясна седалка един предпазител .като го сложа нарежда само 1ва и 2ра.Другите чао.
    Няма ток в буксата на диагностиката ,,това първо ще видя.
    като махна предпазителя изписва на таблото ,,селект неутрал,,.бавни няма ,а се кълнеше ,че имало,но това е друга бира.
    Борил ли е някой нещо там по тоя въпрос да не откривам топлата вода ?
    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

    0895шест29410 .

  • #2
    На няколко пъти да питам но този път няма мърдане: На какво казвате P38?
    За мен P38 е това но подозирам, че вашето има минимум 4 колела?

    Враг усраине

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      погледнеш малко нагоре да видиш в кой раздел е питането и към него прибавиш Р38, получаваш LAND ROVER p38 и тогава всичко е ясно, или поне на чичо гошо ще му е по-лесно да ти покаже какво точно е р38 в конкретния случай

    • Esper
      Esper коментира
      Редактиране на коментар
      Така е, критиката се приема.
      Обаче бутона "какво ново" и резултатът в телевизорчето на тъпото тамагичи са все фактори, които не помагат.
      Сложи сега и винце и хептен стана невизможно.
      Особено за човек, който от малък знае на какво викат P-38.
      Обаче се ориентирах веднага, че съм на грешното място още когато Дядо Владо взе да говори за бушони

  • #3
    Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
    На няколко пъти да питам но този път няма мърдане: На какво казвате P38?
    За мен P38 е това но подозирам, че вашето има минимум 4 колела?

    Не, не е баш това , говорим за онзи "рейндж ровър" на който ако му сложиш предпазител(бушон) на определено место раздатката се завърта и т.н. ама кой къде каво е пипал 🙄🙄🙄
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #4
      Здравей, на позиция 11 се слага бушон от 10 А който привежда раздатката в неутрално положение за репатриране на автомобила, за да се случи това разбира се трябва да се даде на контакт и тогава колата Ви подканя да изберете неутрална предавка за да се случи това. Не слагайте там бушон ако не се налага. Възможно е и моторчето което превключва Бързи-Бавни да е клеасало или да има проблем с компютъра който го управлява. Ако имате питане или нужда от диагностика, може да ми звъннете на 0888674422 Димитър Игнатов, Поздрави.
      Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

      Коментар


      • #5
        Това ми звучи като РР с варненска регистрация, обиколил няколко области последните 2/3 месеца на цена около 3 000лв. Ако е той, пред когато беше във Варна го гледах и имаше много странно поведение, минаваше много трудно от бързи към бавни. Имаше на бавни всички скорости, а на бързи вървеше до 2ра. След това разбрах, че вече не минавал от бързи към бавни. И не можех да се свържа към колата за диагностика. Ако е той, проблемите му 99% бяха електрически + прегряла кутия + разтеглена верига + клеясал мотор бързи/бавни.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X