Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Old Man Emu за LR Disco 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Возих се на едно Д2 с Терафирма и лифт - хареса ми повечението ю
    ОМЕ ме отсвириха, че или махам въздуха, или не стават техните

    и си поръчах Оригинални амортисьори .. да се приключва драмата

    понеже, аз я товаря с тежки неща и ще дърпа ремарка .. исках да запазя въздушното, иначе да бях сложил отдавна ОМЕ

    но за волана .. горещо препоръчвам ОМЕ, тествах я с пълна газ по павета, лед и други красоти из София .. много добро поведение



    Коментар


    • #17
      махнах Монро
      сложих Оригинални амортисьори (на цена на ОМЕ) .. отвратително возене отзад, едно гадно тръскане което се набива в гръбнака, не е твърдо - а тръска
      отпред са сравнително добре, държи колата прилично в дупки, но там тежи двигателя

      днес тествах кола с Терафирма .. еми като лимузина е спрямо моята

      сега ще поръчам и Терафирма за отзад .. да видим
      дано да оцеля че .. не останаха други фирми без лифт

      та Колеги - четете преди да купувате

      Коментар


      • #18
        Оригинала ако ставаше като качество и цена то другите нямаше да са на пазара.

        Успех с окачването
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          Какви пари продаваш задните Монро. Мисля си, че за дълъг Дифендър ще са добре.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Какви пари продаваш задните Монро. Мисля си, че за дълъг Дифендър ще са добре.
            MONRO ги продадох веднага за 200лв и четирите

            сега си поръчах тези - https://www.johncraddockltd.co.uk/tf...-absorber.html
            предполагам, че ще продам и оригиналните

            иначе добре стои колата на пътя, но ме дразни тръскането, аз карам доста агресивно и не искам да мисля дали има дупка или легнал полицай и как ще мина през тях
            .. положителното е, че има страхотни спирачки, направо се вкопава в асфалта

            на черно не ги тествах МОНРО, свалих ги на втория ден
            Последно редактирано от Ivo III; 23-12-20, 19:24.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Оригинала ако ставаше като качество и цена то другите нямаше да са на пазара.

              Успех с окачването
              надявах се, че на тази цена ще е добро
              бих казал, че вози като МОНРО, една идея по меко, но има същото тръскане
              когато се кара на черно извън пътя - няма драми, даже е доста стабилна колата
              .. но проблема е с агресивно каране по магистрали и разбити пътища с дупки и то празна, ако е натоварена - стои добре
              (така ми се налага .. да се предвижвам бързо до черните пътища)

              ПП: доста разпитвах, никой не успя да ми даде някакво мнение от опит ... всички минават на +2 инча
              само един колега е с Терафирма, запазен въздух и АСЕ ... НО аз реших да инвестирам в нещо по добро .. за този морално остаряло МПС )
              тествах и един с най-евтината ТФ, с премахнато всичко въздух, пружини, АСЕ .. ми тръска като щайга отзад
              надявам се .. да са от полза моето тестване и лутане за бъдещите ЛР Д2 собственици

              Коментар


              • BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Полезно инфо,не се съмнявам

                Аз на комбито съм с 2 инча лифт,така или иначе купуваш части т поне да се вдигне малко.......и по тая логика я карат всички,като ше го ръчкам поне да знам за какво......и няма инфо на нормално окачване без лифт кое и как.

                Монро бих сложил на някой дьрт Кадилак,да се клати по магистралата

            • #22
              Монро бих сложил на някой дьрт Кадилак,да се клати по магистралата
              монро не клати, даже са доста стегнати, вози много твърдо и тръска в дупките (газови са)

              Диското в с късо междуосие, а дълго купе особено отзад .. ако е натоварено обаче, е по-добре
              проблема е при леко и празно Диско, с високи скорости .. и сток гуми и въздух

              ако има лебедка + 100кг, отзад офроад неща, втори акумулатори, чекмеджета .. още +100кг отзад, високи гуми - нещата стават други

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X