Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с имобилайзера на Диско 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с имобилайзера на Диско 2

    Здравейте колеги, имам проблем с имобилайзера на Диско 2 и стигнах до извод, че най-благоприятния за мен начин е да премахна проблемното устройство. В тази връзка моля, някои колега/и, които вече са се сблъсква ли с подобен проблем и са отстранили имобилайзера на своето Диско 2, да споделят координати на читав майстор в град Пловдив или региона. Предварително ви благодаря!

  • #2
    https://www.youtube.com/watch?v=LBrqRuFAgCs
    LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
    LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
    [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

    Коментар


    • #3
      И аз имам проблем с имобилайзера. Жената изпра ключа и от там нататък мъките започнаха. МОга да я запаля само с ЕКА кода, но в момента, в който я заключа и отключа пак се влизам в същия проблем. Купих си нов ключ от амазон, заплаих и си казах "край всичко се оправи!" Е да, ама не. Шурито кара колата миналата седмица тъй като мен ме няма по доста време акумулато го разкачам - закача го и пак същата история Ека кодове и тем подобни. Някакви съвети

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        новия ключ записа ли го в BCU?

    • #4
      Не, не съм. Как се прави това?

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        Ако имаш 4-знаковия код на ключа, става с наноком, ако не - търси ключар.

      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        поправка: кодът за регистрация на ключа е с 6 знака, 4 са на ЕКА

    • #5
      Другата седмица се връщам в България ще видя ключа. Имаше нещо като баркод ама не помня колко цифри бяха. Мерси за помощотта!

      Коментар


      • #6
        и аз имам проблем с имобилайзера, на полигона където го карам най-често .. има рейки 5GHz
        и няма палене .. трябва да се избута 20 метра (как се бута 2,5 тона не питайте)
        единия път .. 10 пъти ми го направи .. този номер

        въпроса ми е, знаете ли как, от кое меню на нанокома се изключва тъпия имубилайзер


        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X