Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за седалки на ЛР Дискавъри I

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за седалки на ЛР Дискавъри I

    Здравейте, колеги!
    ​​​​​​Зет ми има Диско 1 и двете предни седалки са тотално заминали. Както можем да се досетим няма откъде да се измислят седалки втора употреба и то в добро състояние, та въпросът е дали могат да се вземат предните седалки от Диско 2 или от Рейндж 2 и дали са съвместими.
    Благодаря за съветите!

  • #2
    Не са съвместими.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      А нещо подходящо за I без преправяне и да е относително удобно

      Коментар


      • #4
        Без преправяне не става. Като ще се преправя може да се сложат и от Боинг. Имай предвид, че ако седалка от Селика например ти е удобна като си седнал в нея, въобще не значи, че в Диското ще е добре. Позицията на тялото е съвсем различна.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          Благодаря! Разбирам. Тогава някакво предложение за нещо пробвано, което работи като вариант за Диско

          Коментар


          • #6
            Gof 4 полу Рекаро с ниски бордове отстрани.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              Благодаря!

              Коментар


              • #8
                Моите предните ги правих. Дунапрена се подлепва, където е необходимо с парчета. При мен калъфите бяха здрави обаче.
                Кожата не е много скъпа, не е проблем да се изрежат парчета по старите и да се ушият.
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • #9
                  Даааа, това също е вариант

                  Коментар


                  • #10
                    Защо да няма втора употреба? В Царева ливада гледам има над 15 Диско 1-ци. Не ми се е налагало още да търся нещо от тях и не знам как са им цените. Вероятно всичко е на пазарлък и за предпочитане да е на място. Аз имам добър тапицер, който преди 10 години направи моята седалка, а онзи ден си взех и другата от ремонт. Но при мен само бяха хлътнали (гумата отдолу се къса и той ги прави с хубав Италиански брезент). Успех... Ето и нещо полезно: https://www.youtube.com/watch?v=PDyG5VUGTdo
                    Последно редактирано от smi; 11-07-20, 10:01.
                    [B]Land Rover Discovery 300 tdi , 1995[/B]

                    Коментар


                    • #11
                      Здравей те,
                      Мойте и двете ги правих. Само се беше скъсала основата. Подмени я с диско лента. Това е същия материал от който се правят коланите на автомобила. Просто малко ръчен труд и си ти. Ако има още нещо друго по-добре някой тапицер.

                      Коментар


                      • #12
                        Удобни седалки правят момо, рекаро и това е то.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          Не са съвместими. Гледах че в olx се продават седалки.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X