Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Land Rover Defender 90 2.5 TD5 122 кс 99 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Land Rover Defender 90 2.5 TD5 122 кс 99 година

    Здравейте !
    Интересува ме мнение за този модел , има един екземпляр които искам да купя , като цяло има доста външни забележки , малко ръжда , салона е зле но собственикът твърди , че двигателя , блокажи , скорости всичко е добре. Да кажете какво да гледам и за какво да внимавам ? Все пак цената му е доста добра ! Интересува ме и цялото обслужване на всички агрегати , масла , помпи , ремъци и т.н като разход орентировъчо ? Отдавна съм мераклия на този модел и мисля да го купя и ще се радвам ако дадете някой съвет .

  • #2
    1. Ръждата винаги е повече от колкото виждаш първоначално. Така, че гледай много подробно отдолу какво се случва с шасито. Купето трябва да е алуминий.

    2. Този двигател го водят че бил по-проблемен от 200/300 Tdi. Но аз имам приятел, който кара Дефендър TD5 в EVN от чисто нов. В момента е на над 500 000 км. Казва, че имат други на по милион километра. Така, че ако е каран и обслужван както трябва, не би трябвало да създава големи грижи. Въпрос на късмет.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      Имай на предвид , че щом салона най-вече е занемарен , а и външно също , това в доста случаи показва какво е било отношението като цяло към автомобила.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        Така изглежда в момента колата!
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          Това е на пръв поглед колата , ако забелязвате нещо на което да обърна повече внимание споделете, иначе мерси за съветите . Уж е на 160000 хил км , но не съм сигурен като гледам на какво прилича !!!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            Имай на предвид , че щом салона най-вече е занемарен , а и външно също , това в доста случаи показва какво е било отношението като цяло към автомобила.
            Ъ, Дървендър и салон !
            Има малка разлика м/у салона на Дървендъра и Вога.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              Щом се движи, значи става. Зависи от цената - какво разбираш под "доста добра".
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X