Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Виско П38А

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Виско П38А

    Колеги преди няколко дни установих че водната помпа на моя любимец има много сериозен луфт, и вчера я свалих за да си поръчам нова и всяко зло не идва само, погледнах перката и със съжаелние видях че на лагера е паднал сепаратора и спорд мен и една съчна я няма.
    Та въпроса ми е има ли някакъв начин да се прави и ако не то кажете откаде да си поръчам нова че цяла седмица не съм го карал и много ми липсва ))
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-04-09, 09:30.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

  • #2
    До: Виско П38А

    Оххх неволи неволи днес дойде всичко нова помпа нов термостат на същата фирма като стария ново виско нова перка абе супер монтирахме всичко и се почна едно лудо обезвъздушаване.
    И това мина но като оставиш да работи на място 5-10мин и почва да загрява полека лека стига до последната бяла черта и ако го покарам 1-2км полека стрелката веднага отива на средата, и ми се струва че виското нещо не бачка в смисъл, че не си вдига оборотите.
    На перката при монтажа го оставихме поне 1-2часа да стои право абе ... нямам идея вече а и виското и перката са немски много добре изглеждат и няма разлики от старите на БМВ ???
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-12-09, 20:42.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

    Коментар


    • #3
      До: Виско П38А

      Продьлжаваите да обезвьсдушавате и ще се оправи.Успех

      Коментар


      • #4
        Прав си днес беше смукнал още малко антифриз, и вече е ок страшно обезвъздушаване майстора се смая каза че не е виждал такова нещо.

        Някой има ли идея дали може да се смени големия пистов ремък без да се сваля виското ??? и какъв е точно че излизат няколко размера
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-12-09, 20:43.
        [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

        Коментар


        • #5
          До: Виско П38А

          Колега Игнатов, виското на РР с двигател на БМВ,няма нищо с виското на БМВто. Като поръча виското по номер на рама ли го поръча?
          Аз го сменях преди две лета и си спомням че се продаваше комплект(виско с перка) и струваше около 500 лева+.При мен по законите на мърфи някой майстор беше се учил върху машината и беше сложил виско от бензинов (ЕСТЕСТВЕНО РАЗЛИЧНО) и охлаждането не се получаваше,УСПЕХ.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-04-09, 15:22.
          Големите мъже си играят с големи играчки

          Коментар


          • #6
            До: Виско П38А

            Първоначално публикуван от pepo 75 Преглед на мнение
            Колега Игнатов, виското на РР с двигател на БМВ,няма нищо с виското на БМВто. Като поръча виското по номер на рама ли го поръча?
            Аз го сменях преди две лета и си спомням че се продаваше комплект(виско с перка) и струваше около 500 лева+.При мен по законите на мърфи някой майстор беше се учил върху машината и беше сложил виско от бензинов (ЕСТЕСТВЕНО РАЗЛИЧНО) и охлаждането не се получаваше,УСПЕХ.
            Колега как да няма нищо общо виското като на оригиналното си пише БМВ и по неговия номер си излезе.
            И това което си е за БМВ и е 260лв. с перката и няма разлика от това което свалих и сега след като се обезвъздуши няма грам проблем, температурата не мръдва цял ден днес го тествам.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-12-09, 20:43.
            [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X