Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на Рейндж Ровър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Нов собственик на Рейндж Ровър

    А относно МП незнам какво са ви казали и незнам от кога започнаха да поправят ск. кутии, защото по принцип казват (смяна с нова - 10 бона) поне така ми казаха на мен и на един приятел от форума.[/QUOTE]


    Напално съм сагласен със теб че сменят с ново защото дават гаранция. Ако беше така аз трябваше да си купя нов компресор и бошонното табло под капака колкото до бавните моя мотор работеше и като му се подаде ток директно си вклюваше на бавни. Дано колегата да се размине само с почистване. Успех и дано напише как се е справил с проблема, може пак мен да са ме вкарали в някои филм

    Коментар


    • #32
      До: Нов собственик на Рейндж Ровър

      Да, ще чакам с нетърпение и аз отговора, защото мойте бавни също изчезнаха.
      Като малко особеното е, че когато на вън температурата е под нулата на 2-ри, 3-ти опит с известно колебание, но ги включва.
      Затоплили се обаче ни звук ни стон....
      Колега Георгиев има ли някаква разлика във въпросната машинка при автоматика и ръчните?
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • #33
        До: Нов собственик на Рейндж Ровър

        Не няма, принципът е един, и просто при афтомата не натискаш бутон, а местиш лоста и е направено с цел да неможе да се сменя в движение, а при ръчните скорости може да се сменя на съединител, но пак не в движение. Бавни и бързи скорости идват от раздаткатра, а не от кутията.

        Коментар


        • #34
          До: Нов собственик на Рейндж Ровър

          Моя е с ръчна с.к. и съм пробвал при неутрална в движение ги изключва (бавните) не съм пробвал в движение да ги включа но предполагам англичанина го е помислил и ако има условие което не е изпълнено то след няколко мигвания нищо не се случва, а когато всички заложени условия са налице не би трябвало да има проблем с включването и изключването на бавните скорости. Това е според моята логика, поправете ме ако греша.

          П.С.
          Ако е намаляла водата в казанчето на чистачките и изписва на дисплея (ниско ниво), ако натиснете копчето да пръска то ще пръсне веднъж а не както когато е пълно но ако задържа бутона ще пръска докато има вода. Затова мисля че "простия" англичанин е помислил за всичко.
          Успех в решаването на проблема и пишете за да знаем и ние ....
          Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

          Коментар


          • #35
            До: Нов собственик на Рейндж Ровър

            Здрвейте,
            имам питане към знаещите.
            О
            т скоро при запалване сутрин педалът на съединителят ми олеква и след 3-5 минути работа си връща старото състояние и няма проблем.
            Опитахме се да го обезвъздушим но нямаше никакъв ефект. Каква може да е евентуалната причина. Мерси предварително.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 20-09-09, 18:07.

            Коментар


            • #36
              До: Нов собственик на Рейндж Ровър

              Здравейте, пропадането на педалана съединителя се оправи. Оказа зе проблем в клапата на капачката на казанчето на спирачната течност. Помпата на ABS изсмукваше спирачната течност от долната помпа на съединителя. Всичко се оправи с един отвор в капачката, но от една седмица имам нов проблем постоянно ми гори бушон 17 и нямям парно. Спира ми климатроника и вентилаторите. Сменям го с нов тръгва парното и след 100 м пак гори. Ако накой е имал подобен проблем или идея моля за помощ. Предсти сваляне на вентилаторите и профилактика (четки).

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X