Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рейндж Ровър Р38 2,5 дизел от 1995 - струва ли си?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рейндж Ровър Р38 2,5 дизел от 1995 - струва ли си?

    Здравейте,
    Нов член съм във форума, имам питанка – мнението на колеги които карат Рендж Ровър 2,5 дизел 1995 г. Продавача твърди, че машината е с 6 цилиндров двигател на БМВ. Цената е около 10 к. Дайте съвети заслужава ли си. Основно ще я ползвам като втора кола и предимно за лов. Ще ви бъда благодарен за мненията относно разход, поддръжка – части, специфика в начина на каране, както и къде да гледам дали няма заровено куче (скрити дефекти).

  • #2
    До: Рейндж Ровър Р38 2,5 дизел от 1995 - струва ли си?

    Първоначално публикуван от renovod Преглед на мнение
    Здравейте,
    Нов член съм във форума, имам питанка – мнението на колеги които карат Рендж Ровър 2,5 дизел 1995 г. Продавача твърди, че машината е с 6 цилиндров двигател на БМВ. Цената е около 10 к. Дайте съвети заслужава ли си. Основно ще я ползвам като втора кола и предимно за лов. Ще ви бъда благодарен за мненията относно разход, поддръжка – части, специфика в начина на каране, както и къде да гледам дали няма заровено куче (скрити дефекти).
    Колега, използвайте търсачката и прочетете внинаметелно откиритите теми. Ето тази например http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=39065 Има и още няколко, и то пресни, които отговарят на всичките Ви въпроси. Но отсега Ви казавам, на тези години и на тази цена колата сигурно има доста проблеми, освен ако продавача не знае какво точно продава и не е проблем с парите.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Рейндж Ровър Р38 2,5 дизел от 1995 - струва ли си?

      П38 в добро състояние за малко пари има, но сигурно е само един за цяла Европа. Закопуването му е голяма доза късмет. Това е леко шега, но ако купиш П38 за малко пари е добре да имаш още заделени. Просто тази машина ако е изрядна, няма как да струва 10к. Хубавото е, че ЛР почва да се очертава много приятно решение, частите от Англия излизат много по-изгодни...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X