Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един Рейндж П38А

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още един Рейндж П38А

    Здравейте момчета /и моммичета, ако има/. Днес си купих РР Р38/96/2,5 дизел.
    Първо искам да ви благодаря тъй като инфото, което сте публикували тук ми помогна доста. Аз избора го бях направил предварително и се бях нацелил в нов модел но парите, които дадох са направо смешни. Сега почва оправяне но не ми е единствена кола а и за лов и риболов мисля че ще върши работа.
    Още веднъж Мерси.
    Range Rover P38 2.5DT
    Audi A4 1.8T quattro
    [B]"Ако нищо друго не ти свърши работа - прочети инструкциите."[/B]

  • #2
    До: Още един Рейндж

    честито колега ако имаш проблеми аз вече почти 2г. го карам моя и ще помагам каквото мога браво за избора
    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

    Коментар


    • #3
      До: Още един Рейндж

      Честито колега със здраве да си ко караш и много безаварийни километри.Качи някоя друга снимчица да го видим..
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

      Коментар


      • #4
        До: Още един Рейндж

        Чакам го утре да ми го докарат че няма грам възглавница и направо разбива камъни в бъбреците. Ще пусна по-нататък снимки тип "преди - сега".
        Range Rover P38 2.5DT
        Audi A4 1.8T quattro
        [B]"Ако нищо друго не ти свърши работа - прочети инструкциите."[/B]

        Коментар


        • #5
          До: Още един Рейндж

          ЧЕСТИТО !!!

          Първоначално публикуван от fishermen Преглед на мнение
          Чакам го утре да ми го докарат че няма грам възглавница и направо разбива камъни в бъбреците. Ще пусна по-нататък снимки тип "преди - сега".
          ... незабравяй да правиш снимки и по време на процеса на смяната на възглавниците.

          ... напиши си в профила от къде си.
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #6
            До: Още един Рейндж

            Честито и от мен! Много безаварийни, и по-малко главоболия!
            Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
            ЧЕСТИТО !!!



            ... незабравяй да правиш снимки и по време на процеса на смяната на възглавниците.

            ... напиши си в профила от къде си.

            Това едва ли е възможно, поне в Дару, където новата политика е, че стоиш в чакалнята на BMW, докато ти трошат джипа

            Коментар


            • #7
              До: Още един Рейндж

              Първоначално публикуван от fishermen Преглед на мнение
              Здравейте момчета /и моммичета, ако има/. Днес си купих РР Р38/96/2,5 дизел.
              Първо искам да ви благодаря тъй като инфото, което сте публикували тук ми помогна доста. Аз избора го бях направил предварително и се бях нацелил в нов модел но парите, които дадох са направо смешни. Сега почва оправяне но не ми е единствена кола а и за лов и риболов мисля че ще върши работа.
              Още веднъж Мерси.
              Хубава "кола" за хубави хора Успех

              Коментар


              • #8
                До: Още един Рейндж

                Честито и да си го караш със здраве.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • #9
                  До: Още един Рейндж

                  Честито и от мен!
                  Стягай сериозно и не прави компромиси , а после карай и се кефи!
                  ________________________________________________________________________________________
                  Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                  HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                  Коментар


                  • #10
                    До: Още един Рейндж

                    Мерси за добрите пожелания. От Бургас съм и мисля варианти за възглавниците/М.П. или от Англия, а и Вромос предлагат така че.../.
                    А иначе смятам да слагам лебедка, булбар и тем подобни.
                    За сега сме тунинговали едно Диско 2 за лов и се получи мн. добре но ще ги сравняваме през новия ловен сезон
                    Range Rover P38 2.5DT
                    Audi A4 1.8T quattro
                    [B]"Ако нищо друго не ти свърши работа - прочети инструкциите."[/B]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Още един Рейндж

                      Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                      Честито и от мен!
                      Стягай сериозно и не прави компромиси , а после карай и се кефи!
                      Гледах твоя рейндж и се чудя откъде мога да намеря оригинал булбар без значение от цената?
                      Range Rover P38 2.5DT
                      Audi A4 1.8T quattro
                      [B]"Ако нищо друго не ти свърши работа - прочети инструкциите."[/B]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Още един Рейндж

                        Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                        Честито и от мен! Много безаварийни, и по-малко главоболия!



                        Това едва ли е възможно, поне в Дару, където новата политика е, че стоиш в чакалнята на BMW, докато ти трошат джипа

                        Това звучи по-зле и от ТрадеКар. Там поне ако си носиш частите може ако имаш късмет да ги монтират грамотно пред погледа ти. Трябва обаче да знаеш какво не трябва да се прави и какво трябва за да можеш да ги коригираш, инак няма много смисъл да им висиш, освен да знаеш какво друго са потрошили. Аз съм силно предубеден и машината на майстори не оставям. Не е било един път всичко да е 100% направено правилно и без вандализъм .

                        Коментар


                        • #13
                          До: Още един Рейндж

                          Честито !
                          Със здраве и безаварийно !
                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • #14
                            До: Още един Рейндж

                            Честито и от мен!!!
                            Много безаварийни километри и ще помагаме с каквото можем.
                            "Bis dat qui cito dat"

                            Коментар


                            • #15
                              До: Още един Рейндж

                              Честито, безаварийно и много кеф..!
                              [COLOR=#01b4f8][B][URL="http://forum-lines.ru/"][IMG]http://forum-lines.ru/rez/ab42532.gif[/IMG][/URL]
                              [/B][/COLOR][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/picture.php?albumid=469&pictureid=6937[/IMG][COLOR=#01b4f8][B][FONT=Tahoma][COLOR=Navy]
                              Land Rover Range Rover 2.5 TDS - 95'[/COLOR][/FONT]
                              [/B][/COLOR]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X