Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още едно Диско1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Още едно Диско1

    Второ Диско за в гората. Другото за в града и жената


    Ще помисля сериозно, хубаво предложение

    Коментар


    • #17
      До: Още едно Диско1

      Първоначално публикуван от Witch Преглед на мнение
      Здравейте,чакам мъжа ми да се регистрира,защото той трябва да се похвали.............
      С жената трябва да се похвали. Няколко пъти. И после пак. Няма такива жени. Но всяко правило си има изключения, които потвърждават ..... и т.н..
      Аре хаирлия да е!!! Безаварини емоции

      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
      Ужас, тук в София вече всяко пето 4х4 е Дискавъри
      Честито!
      Натам вървят нещата. Скоро собствениците на Москвич ще искат цената на подръжката на колите им да е като на Дискавъри, ама не, ....... ше е по-висока.

      Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
      То какво друго да си купи човек... Поздравления!!!
      Нищо. Това е отговорът. Може да си купи Поло. И няма да му се налага да сложи още толкова кинти под капака, или на друго място

      Коментар


      • #18
        До: Още едно Диско1

        Честито, много безаварийни километри!!!
        Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

        Коментар


        • #19
          До: Още едно Диско1

          Да ви е честита новата придобивка. И много безаварийни.

          Коментар


          • #20
            До: Още едно Диско1

            Честито, много радост и безаварийни километри!!!
            [COLOR=#01b4f8][B][URL="http://forum-lines.ru/"][IMG]http://forum-lines.ru/rez/ab42532.gif[/IMG][/URL]
            [/B][/COLOR][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/picture.php?albumid=469&pictureid=6937[/IMG][COLOR=#01b4f8][B][FONT=Tahoma][COLOR=Navy]
            Land Rover Range Rover 2.5 TDS - 95'[/COLOR][/FONT]
            [/B][/COLOR]

            Коментар


            • #21
              До: Още едно Диско1

              Благодаря ви момчета

              Коментар


              • #22
                До: Още едно Диско1

                Честито и от мен!да си го карате дълго без аварино!днес и аз си закупих същото!!
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-07-09, 16:54.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                Зареждам...
                X