Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не иска да загрява Диско 1- 200тди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Не иска да загрява????

    Първоначално публикуван от iignatov Преглед на мнение
    колеги като чета за проблема чак не ми се вярва аз съм невероятно доволен от РР има страшно парно което загрява по-бързо от всичките ми коли ябно БМВ мотора няма нищо общо
    Ами вярно няма нищо общо. Там е точно обратно. Търси се решение да не грее.

    Коментар


    • #32
      До: Не иска да загрява????

      Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
      ... тука има малко схеми ЦЪК
      Мерси значи тези печки трябва ...или да се търси проблем ...или да топлят като печки
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #33
        До: Не иска да загрява????

        Ммм, пак ли дълбаете в плиткото ...Ма като няма кой да чете...

        Коментар


        • #34
          До: Не иска да загрява????

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Ами вярно няма нищо общо. Там е точно обратно. Търси се решение да не грее.
          +1
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #35
            До: Не иска да загрява????

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            При мен, с 300ТДИ загрява чак след поне 15 минути сериозно каране и държане на колата в обороти. В София на градско въобще не може да затопли с това тръгни - спри по кръстовища и светофари. Снощи се прибирах след сбирката на Клуба по празни улици и чак на бул. България, като засилих машината, почна да духа топло, но като спрях на Гоце Делчев на светофара за минути, пак изстина и почна да духа не топъл, а хладен въздух. Правил съм консултация с Иван Иванов, шефа на сервиза на МотоПфое, онзи, дето преди време се състезаваше с Рейндж. Човека е страхотен капацитет и направо ми заяви - това е нормално, ще мръзнеш зимата.
            Но при мен все пак след 15 минути почва да топли, а при колегата времето е бая повече. Може и да има нещо не наред.
            Още информация, днес, изкаран от гаража и каран при температура 6 градуса + на градско, Рейнджа ми загря за 5-6 минути и почна да духа топло. За 10 минути стрелката стигна в зоната за нормално загрял двигател и после дори след спиране от час не изстина. Явно външната температура също е много важна. Рейнджа е чуствителен явно доста на тези температурни флуктуации.
            Горната ситуация от цитата се развиваше при температури от под -5 градуса и тия 10 градуса разлика с втория случай са важни доста.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #36
              До: Не иска да загрява????

              Тая тема е толкова безмислена, колкото и другата за високия разход.

              Коментар


              • #37
                До: Не иска да загрява????

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                При мен, с 300ТДИ загрява чак след поне 15 минути сериозно каране и държане на колата в обороти. В София на градско въобще не може да затопли с това тръгни - спри по кръстовища и светофари. Снощи се прибирах след сбирката на Клуба по празни улици и чак на бул. България, като засилих машината, почна да духа топло, но като спрях на Гоце Делчев на светофара за минути, пак изстина и почна да духа не топъл, а хладен въздух. Правил съм консултация с Иван Иванов, шефа на сервиза на МотоПфое, онзи, дето преди време се състезаваше с Рейндж. Човека е страхотен капацитет и направо ми заяви - това е нормално, ще мръзнеш зимата.
                Но при мен все пак след 15 минути почва да топли, а при колегата времето е бая повече. Може и да има нещо не наред.

                Така е

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X