Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

    и аз съм се навил но се чудя към кого да се обърна
    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

    Коментар


    • #92
      До: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

      Чипа се прави в Германия, доставя се тук за около 7-10дни, цената му е 300лв. Монтажа му е 50лв.

      Ако някой се интересува нека ми се обади, за да го свържа с човека за поръчка и монтаж.

      0878 50-43-43
      Пепи
      LZ1PER

      Коментар


      • #93
        2-3 въпроса за Range Rover P38

        Здравейте,

        регистрирах се във форума т.к тук видях изключително много полезна информация от компетентни хора, а това е първият ми пост във вашият форум, т.к. останаха някои неща които останах анеизяснени за мен.

        доста съм се навил да си купя Рейндж Ровър Р38 (дизелов - 2001г)
        но това което не успях да разбера е, всички ли дизели от този модел са с двигател на БВМ или са 2 модела. Питам понеже доста четох тук и по други сайтове, постоянно чета за слабата им страна с охлаждащата система и за това че пукат глави.

        Та молбата ми е, може ли някой да ми каже към какво най вече да обърна внимание като отида да ги видя, т.к. съм си харесал 2 във мобиле-то
        със всичките си им екстри за модела, кожа, 2-та еър бег-а
        2,5 автоматик, нивамат и т.н.

        направи ми само впечатление че на единият е написано 140 к.с. а не 136 както на всички други, но предполагам са закръглили конете..

        много благодаря предварително за оказаната помощ.

        П.п. ако искате мога и да дам линковете към джипките да си кажете мнението.

        Коментар


        • #94
          До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

          Всичко по охладителната система да смениш ще ти излезе мах.500лв ако няма други последствия.Гледай въздушното окачване и раздатка там е скъпото .Успех!!
          Бъдете здрави

          Коментар


          • #95
            До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

            Бих посъветвал колегата,пуснал темата първо да прочете какво има изписано за модела тук.Така въпросите ще станат по-конкректни,а може и да отпаднат.
            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

            Коментар


            • #96
              До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

              Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
              Бих посъветвал колегата,пуснал темата първо да прочете какво има изписано за модела тук.Така въпросите ще станат по-конкректни,а може и да отпаднат.
              Здравей.
              както вече написах първия път, доста почетох тук из форума, но от многото информация накрая почнах да се обърквам.

              та затова най простично, някой който е запознат или има такъв джип да ми каже като отида какво да погледна, т.к. до сега дори не съм карал към момента такъв.
              Въпроса ми е такъв т.к. джипа е в автокъща и почти съм сигурен че дефектите ще са прикрити по някакъв начин разбирасе ако има такива.
              Странното е че единият който съм харесал е на 72 хил.км за кола която е 2001 година.. доста странно.. но ще видим.

              Благодаря още веднъж

              Коментар


              • #97
                До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

                http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=4147
                Колега какво точно те обърка от тая тема примерно.И за километрите съм писал,ама нужно ли е вместо теб да го търся?
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • #98
                  До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

                  Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=4147
                  Колега какво точно те обърка от тая тема примерно.И за километрите съм писал,ама нужно ли е вместо теб да го търся?
                  да, четох я,
                  даже сега преповторих.

                  Аз пак ще се повторя.. помолих само ако може някой да ми каже като отида за 1ви път дали има нещо специално на което да обърна внимание, проблема за който четох с нивомата че джипа застава на 1 страна.
                  това е..
                  извинявам се ако съм подразнил някого, просто гледам да не пропусна нещо което после да ме е яд.

                  Коментар


                  • #99
                    До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

                    Застава на една страна само в първите минути,след това датчиците изравняват и пада ниско долу.
                    Огледай самите възглавници дали не са нацепени,дали се вдига и сваля бързо и т.н.общо дали ЕАS работи правилно.Виж дали работи алармата нормално защото много търговци казват"а то дистанционното е за батерийка",а всъщност има по-големи проблеми.
                    Абе всичко си е въпрос на късмет,колкото и да гледаш може повече да се прекараш .Скачай в тигана и толкоз.А относно километрите-доколкото знам не могат да се пипат без компа да "изреве"че има грешка.Успех.
                    Бъдете здрави

                    Коментар


                    • До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

                      Колега,
                      Изпрати линкове към тия обяви да ги погледна и аз, че също искам да вземам такава машина.

                      Коментар


                      • До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

                        Моята се продава.Ако те интересува-0888 580 760 Калоян.
                        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                        Коментар


                        • До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

                          Първоначално публикуван от patzkata Преглед на мнение
                          да, четох я,
                          даже сега преповторих.

                          Аз пак ще се повторя.. помолих само ако може някой да ми каже като отида за 1ви път дали има нещо специално на което да обърна внимание, проблема за който четох с нивомата че джипа застава на 1 страна.
                          това е..
                          извинявам се ако съм подразнил някого, просто гледам да не пропусна нещо което после да ме е яд.
                          Не можеш да огледаш сам проблемните места.Трябва да стане в сервиз и който го преглежда да е запознат с машината.Има много възли,които не се предполага,че могат да бъдат съществен проблем.Пример-спирачната помпа със блокa на ABS.Надминават бюджета за основен ремонт на двигателя.
                          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                          Коментар


                          • До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

                            Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                            ....
                            Ок , благодаря, това исках да разбера основно.

                            Един малко личен въпрос към теб.
                            Ще бъде ли удобно някой ден когато си малко по свободен да се срещнеме да разгледам машината ?

                            Коментар


                            • До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

                              Колега виж я тази и ако има интерес се обади.

                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=30859

                              Коментар


                              • До: 2-3 въпроса за Range Rover P38

                                Малко капризен ми се е струвал виняги тоз Рейндж, но пък назапад дори има ентусиасти, които го обурудват за оф и си го ползват. Двг-то се предполага, че е най-малко рсисковата зона, но окачването е леко капризно, искам да кажа, най-често проблеми изкачат от него, като аз не бих закарал в гората нищо, което е само на въздух. От там нататък, преглед трябва да се извърши в спец. сервиз, МП смятам са ок за целта, предполагам Дару също става/ако и на мен там като ми гледаха диското нищо да не ми казаха, взеха ми 35 лв за да го качат на подемник и да го спуснат, но нищо не направиха като оглед, а аз като отявлен балък си купих най-изгнилото диско в историята/. Успех в начинанието.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X