Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

    Какви проблеми прави L322 при каране по черно?
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Какви проблеми прави L322 при каране по черно?
      Никакви, дори е доста проходим със терен респонс.. и т.н.

      Но се съгласи че има лек проблем за намиране на хубави гуми (основно финансов, и по-малък от към модели и размери).

      Също така мисля че ще се съгласиш че независимото окачване предразполага към повече детайли за разбиване и смяна спрямо "архаичните" цели мостове.

      Л322 -то е прекрасен но се съгласи че е малко по асфалтово ориентиран.

      Докато П38-цата си е просто малко по-луксозно Диско (със всичките им разлики).

      А съм убеден че и твоя рейндж Новия е със сериозни ОФФ възможности, но май няма да изкара дълго по черно в сравнение със Класика ти.

      П.С. това всчикото ако беше адресирано към мен. иначе го пишете в спам

      Коментар


      • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

        Към теб беше, но не е спам. Отдавна ми се върти идея да прежаля един стар 322 с БМВ дизела за каране черно. Питах те щото виждам, че ги разбираш.
        От моите неблюдения единственото уязвимо по 322 са височинните датчици. Всичко друго ми се вижда здраво, даже прекалено здраво...
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Към теб беше, но не е спам. Отдавна ми се върти идея да прежаля един стар 322 с БМВ дизела за каране черно. Питах те щото виждам, че ги разбираш.
          От моите неблюдения единственото уязвимо по 322 са височинните датчици. Всичко друго ми се вижда здраво, даже прекалено здраво...
          Благодаря, но не ги разбирам чак толкова, иначе защо пък да не се получи интересно. Стоманени магарета (вярно гният ама е лечимо), полиуретанови тампони където има движение в две равнини. А датчиците нямам спомен къде са точно. Мисля че абс датчиците са по важни заради ТР-а. При всички случай ще е интересно и такова в гаража май нямаш.

          П.С. не се занимавай с глупости... Имаш те такова действай с него
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Lifted2013RR04_zps7e34742a.jpg
Прегледи:1
Размер:47.8 КБ
ID:5716187

          Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
          Последно редактирано от manta2005; 25-05-16, 21:37.

          Коментар


          • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

            Манта приятно е да чуя мнение за P38 че става за офроуд. Ти имаше доста друго мнение преди време ,не бе погрешно просто каза че ако ще е за офроуд вече не е p38a. Твоят е много хубав и лачен (надявам се да не си го прежалил) но пък аз продължавам да доказвам че машината е офроуд лауреат. Не давам да ми се репчат ни черокита ни кукурузери и то само със заден тракшън . Дори на трявна (макар и клас хоби) ако не ми беше скочила една витара със карате щеше да е първи.Последно като се видяхме ми скачаше веригата на уорнъра и още го прави но пак е непредставимо проходим спрямо доста други ,дори преди около месец мина от където патрул със 2 блокажа се окопа. Поздрави от Балчик и ако минаваш консултирай указателя за номера .
            о897ч87о3о

            Коментар


            • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

              Мнението ми не се е променило. Има си всичко необходимо, само трябва да се махнат малко неща от него и тогава става просто по дълго и просторно Дискавъри.
              А иначе не го прежалвам но внимавам да не го сгъвам и да не го обръщам, за деругите имам бързи лекове ходи си навсякъде и в кал и в сняг и по планините но избягвам места където мога да го направя на кучешка колиба.

              Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

              Коментар


              • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                Здравейте,
                Имам въпрос за автоматика на Range Rover P38 TDS, има ли асистент за качване на баири, т.е. като спреш на баир и пуснеш спирачката да не тръгва назад?

                Съобщение от модератор:
                Моля, напишете си в профила от къде сте.
                ...ЦЪК
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-07-16, 15:54.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X