Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

    Колега, ако това ще ти помогне мога да потърся едно дистанционно от P38, скоро ми се мярна някъде, само кажи дали ти трябва, за да го търся?
    LZ1PER

    Коментар


    • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

      Ще бъде чудесно ако го намериш.

      Коментар


      • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

        Първоначално публикуван от liomojo Преглед на мнение
        Ще бъде чудесно ако го намериш.
        Намерих го, пиши ми на ЛС къде да ти го пратя.
        LZ1PER

        Коментар


        • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

          Благодарение на колегата сега имам доста по-читаво дистанционно , като идвам към София ще ти звънна да се видим. Благодаря пак.
          Сега друго да споделя. Установих , че като го оставя на слънце да стой да кажем цял ден и като отида да го запаля и ми дава грешка на AES-a.Единия път махнах клемата на акумулатора и се изчисти и тръгна , но вчера пак ми даде грешка , нямах време да си играя и тръгнах направо , знаете как подскача сигурно , но тръгнах . След около 50-100 метра обаче го усетих как си наду и си застана на нормалното положение. грешката си светеше ,таблото за регулирането и то светеше като за грешка (всички височини светеха). Като стигнах го угасих и го оставих . Като си свърших работата вече беше тъмничко и по хладно влизам , въртя ключа - пали и веднага дигна въздух без грешки без чудесии. Е кажете вашите така ли са и защо хем грешка дава хем наду , как да го разбирам това , дали прегрява компа или клапаните и аз не знам?

          Коментар


          • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

            Колеги здравейте,
            Мяркал съм се от време на време във вашия форум, но рядко защото съм далеч от всичко свързано с офроуда. Е взех решение, да променя това, така че живот и здраве ще пишем по-често! По същество...
            Решил съм да придобия една от тея чудни машини P38 с 2.5 двигателя. През последния месец изчетох всичко що е информация, така че горе долу влезнах в час с този автомобил. Сега пък нещеш ли, взе и че изкочи симпатична обява в София, което е и причината утре да направя една разходка Пловдив-София, при това със сериозни намерения.
            Е питам сега аз, кой ще помага утре в гледането? В темата срещнах доста телефони на колеги от форума и на разни майстори, но някак не ми допада идеята да се развъня утре и да притеснявам хора, които не познавам. Най-малкото темата не е нова и не знам телефоните дали са актуални. Ако питате мен най хващам джипа за ушите и директно в Moto-Phohe, но дали е удачен вариант, а и в кое от двете трябва да отида? Със сигурност държа на обстоен преглед отвсякъде, понеже преди време брах големи ядове с едно Audi A8 и сега подхождам доста по-предпазливо!
            Днес разговарях със собственика на автомобила. Същият твърди, че колата е в перфектно техническо състояние, двигателят работи без проблеми, въздушното окачване е ок. Единствените забележки били, че не работел мултифункционалният волан, а предполагаемата причина била откачена букса. Друга подробност е че джипката явно е внасяна от Англия и преди 2 години и е сменяна дирекцията.
            Е, мнения, препоръки и коментари?

            Поздрави!


            Съобщение от модератор:
            Моля, напишете си в профила от къде сте.
            Прочетохте ли това
            ...ЦЪК

            Коментар


            • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

              Звънни, ако съм свободен, ще ти ударя едно рамо с познанията, които имам за модела,
              ще можеш да направиш сравнение с моята машина и модела за купуване,
              но пак казвам, ако съм свободен, че съм с малко дете, а наличната баба 'фана гората...
              Нула898четири5634нула
              "Bis dat qui cito dat"

              Коментар


              • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                Благодаря ти за предложението, вероятно ще се възползвам.
                Собственикът е на морето, а автомобилът е оставен при човека, който му е обръщал дирекцията. Акумулаторът му е сменян с нов наскоро и в момента колата не можела да запали заради някаква защита в електрониката. Щели да дадат някакъв код от Moto Pfohe и веднага щом запали тръгвам към София. Стигна ли се обаждам по телефона. Поздрави!

                Коментар


                • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                  Ако не иска да запали, има голяма вероятност да е блъскан. Гледайте внимателно как е зад маската.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                    Едно бързо питане... тъй като П38А е малко или много продукт на БМВ, прилагат ли "модулната система" демек колата да е като ЛЕГО - интересува ме мога ли да си сложа автопилот/круз контрол/темпомат и/или мулти-волан допълнително? и ако някой се е занимавал с подобна глезотия колко са го таксували?

                    Коментар


                    • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                      Moмчета я кажете при включване на бавни предавки с натиснат педал на спирачката , двигателя се гаси , все едно е пуснат съединителя. Става въпрос за автоматик P38 дизел. Какъв може да е проблема и колко сериозен.

                      Коментар


                      • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                        Първоначално публикуван от kowalski Преглед на мнение
                        Едно бързо питане... тъй като П38А е малко или много продукт на БМВ, прилагат ли "модулната система" демек колата да е като ЛЕГО - интересува ме мога ли да си сложа автопилот/круз контрол/темпомат и/или мулти-волан допълнително? и ако някой се е занимавал с подобна глезотия колко са го таксували?
                        Във другия форум на Ланд Ровър един колега си сложи темпомат.Всички кабели са напускани само трябва да си вземеш ключове и да ги вържиш.

                        Коментар


                        • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                          При П38 всички екстри са налични на най-важното място - компютъра(ите).
                          С две думи - ако нямаш мулти-волан - просто си го купуваш и слагаш. Може и секънд хенд. Има си кабелни форми и т.н. - просто се включва.

                          Колко са "рожба" на БМВ тези работи незнам, ма за мен само негативи стоят зад тези три букви в Ланд Ровър...
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            При П38 всички екстри са налични на най-важното място - компютъра(ите).
                            С две думи - ако нямаш мулти-волан - просто си го купуваш и слагаш. Може и секънд хенд. Има си кабелни форми и т.н. - просто се включва.

                            Колко са "рожба" на БМВ тези работи незнам, ма за мен само негативи стоят зад тези три букви в Ланд Ровър...
                            Едва ли БМВ ги е поставило в марката.При Класика като го разглабях забелязах,че за абсолютно всички екстри за модела има налични кабели.Дори няма разлика дали е бензин или дизел,само разменяш накои релета и тръгва.

                            Коментар


                            • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                              Благодаря за информацията, колеги, но така както гледам се спрях на един от края 2001-ва които идва готов със всичките екстри. В тези по късни модели решен ли е проблема с централното, защото навсякъде с тоя проблем ме плашат...

                              Коментар


                              • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                                Набързо попрехвърлих темата, но не разбрах точно. Гледах един модел с десен волан, като този на снимката мисля бяха всички копчета, лоста същия, двигателя на BMW. Та видях с лоста се минава на бавни. А въпроса ми е какво точно му е 4х4 задвижването. Явно в фул-тайм, но има ли м/уосов диф или е с виско муфа? И ако няма блокаж, има ли тракшън поне?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled.png
Прегледи:1
Размер:651.0 КБ
ID:5425686
                                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X