Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

    Имам проблем с предното предаване на автомобила си лендровър Фрилендър 98г 2.0 дизел, задвижват ми се само задните колела без предните ако някои си има понятие от какво може да бъде нека ми помогне.
    Скоро смених тампоните на диферинциала и от тогава започнаха проблемите нЕзНАМ дали има връзка с моя проблем или е просто съвпадение другиа проблем които се появи е, че като оставя джипа на скорост при по голам наклон започва леко да се спуска нЕзНАМ дАли има връзка Между всичките проблеми, ако някои има понятие да даде съвет
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-08-10, 17:49. Причина: Правопис

  • #2
    До: Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

    Определено проблема ти е в раздатката, между двата кардана има един съединител, той може да е демпферен или дисков до колкото се сещтам.На мен ми се случи така като бях свалил предния кардан да си сменям карето и като го оставя на лек баир и тръгваше, но моя джип е range rover, и не вярвам да има разлика в съединителите и в раздатките толкова голяма.
    ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ, НО МОЖЕ И ДА БЪРКАМ И АКО Е ТАКА НЕКА НЯКОЙ КОЛЕГА МЕ ПОПРАВИ.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

      Хм, нямаше ли някъде подобен въпрос...
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...361#post537361
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
        Хм, нямаше ли някъде подобен въпрос...
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...361#post537361
        Е това е вечната тема! И аз търсих, сетих се че скоро го разисквахме, но не можах да се сетя точно къде.
        Колега прочети тази тема цялата която "emanuilis" ти е дал като линк ище разбреш доста неща..
        LAND ROVER Freelander 1.8 2000

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

          a ima li variant ako se smeni saedinitelq poneje i az se samnqvah v nego da se opravi i prednoto predavane spored vas

          А има ли вариант ако се смени съединителя, понеже и аз се съмнявам в него, да се оправи и предното предаване според вас
          Последно редактирано от Злой; 06-01-09, 09:42. Причина: превод

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

            Първоначално публикуван от martin_jelqzkov Преглед на мнение
            a ima li variant ako se smeni saedinitelq poneje i az se samnqvah v nego da se opravi i prednoto predavane spored vas

            А има ли вариант ако се смени съединителя, понеже и аз се съмнявам в него, да се оправи и предното предаване според вас
            Не вярвам! Като смениш съединителя може да се оправи другия ти проблем със спускането на скорост, ама за задното не!
            Главния ти проблем е раздатката според мен. Ако си прочел дългата тема за раздатката ще видиш, че и аз съм писал за моя проблем. А при мен нямаше задно.
            А това за тампоните на диференциала е чисто съвпадение според мен - просто не виждам никаква логика и връзка.
            LAND ROVER Freelander 1.8 2000

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

              Утре я вкярвям в сервиз и ще ви кажа от какво е като имам някакав резултат, но и от сервиза първо се спират на раздатката. Без да са у разглобили само на крик я вдигнахме, и предните колела се въртяха свободно ужас ама тея дни ще стане ясно какво ще е.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-08-10, 17:50.

              Коментар


              • #8
                До: Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

                Първоначално публикуван от martin_jelqzkov Преглед на мнение
                утре я вкярвям в сервиз и ще ви кажа от какво е като имам някакав резултат но и от сервиза първо се спират на раздатката без да са у разглобили само на крик я вдигнахме и предните колела се въртяха свободно ужас ама тея дни ще стане ясно какво ще е
                И какво стана? Какво излезе?

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем с трансмисията на Фрилендър 98г

                  Да, кажи - интересно е да се знае...
                  Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                  „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                  LZ1EMS

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X