Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Baby Rhino in da house!...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Baby Rhino in da house!...

    На този линк е поста от днешната разхозка. Да качвате снимки и видео.

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...057#post676057
    sigpic

    Коментар


    • #32
      До: Baby Rhino in da house!...

      Относно ъпдейта на дефендера последно се спряхме на двигател V8 3.9 двигател и ще пробвам първо с автоматик и ако не ми хареса за офроуд ще сменя с ръчна скоростна кутия.

      Дайте препоръки и идеи в тази насока, ако имате опит и желание!
      sigpic

      Коментар


      • #33
        До: Baby Rhino in da house!...

        При Боби в София има направен дифендър 3,9 автомат.Отиди да го изпробваш преди да развалиш хубавата машина.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #34
          До: Baby Rhino in da house!...

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          При Боби в София има направен дифендър 3,9 автомат.Отиди да го изпробваш преди да развалиш хубавата машина.
          Разбирам от мнението ти, че ни си фен на автоматиците за офроуд.
          Аз също имам доста резерви по отношение на автоматика, но ми се иска да опитам и ако не стане ще сложим ръчната скростна кутия.
          sigpic

          Коментар


          • #35
            До: Baby Rhino in da house!...

            Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
            Разбирам от мнението ти, че ни си фен на автоматиците за офроуд.
            Аз също имам доста резерви по отношение на автоматика, но ми се иска да опитам и ако не стане ще сложим ръчната скростна кутия.
            Слави, под ника Русев се крие Руси Русев, един от нашите представители в Шампионата и човека може би с най-дълбоки знания за спортния офф роуд с автомобили Ленд Ровър. Той и Виктор Мечкаров са твоите хора за помощ и съвет, слушай ги. А ако решиш да идеш при Боби, аз ще ти кажа къде е. Верно, че там има такова чудо, и то правено от самия Боби.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #36
              До: Baby Rhino in da house!...

              Въпросното чудо и аз го видях, стои там пред гаража, така че отиди и виж. По-скоро ако искаш пробвай, защото иначе ще знаеш колкото мен, т.е. нищо, аз само гледах

              Коментар


              • #37
                До: Baby Rhino in da house!...

                Благодаря за съветите. Имах ги в предвид много сериозно нищо, че не утидох да видя чудото
                Нещата при нас с развиха доста днеска. Ходихме и пробвахме 2 автоматика ренж и определено не е за офроуд.

                Купихме 1 ренж 92 г. със счупен автоматик, 3.9 и реве като доста голямо коте Още звучи в ушите ми.
                Тези дни го караме в София и почваме да го сменяме.

                Имаме колебания за скоростната кутия и раздатката какви са съвместими и по-здрави за този мотор.
                Последно редактирано от kupona; 17-03-09, 21:56.
                sigpic

                Коментар


                • #38
                  До: Baby Rhino in da house!...

                  Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
                  Имаме колебания за скоростната кутия и раздатката какви са съвместими и по-здрави за този мотор.
                  Кутията е Р380.Раздатката е Борг Борнър.Доказано е.Класика дето сте купили може да е с тази раздатка,ако имате късмет.
                  Впрочем защо не помислите да направите класика за състезание?Мисля ,че ще е по лесно и евтино.

                  За разходка автомата е незаменим!Но в състезание аз поне не мога да карам бързо с автоматик.Иначе на Класика автомата е неубиваем.Аз имам 3 броя.
                  Последно редактирано от Lazar; 17-03-09, 21:18. Причина: цитат
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #39
                    До: Baby Rhino in da house!...

                    Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
                    Имаме колебания за скоростната кутия и раздатката какви са съвместими и по-здрави за този мотор.
                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Кутията е Р380.Раздатката е Борг Борнър.Доказано е.Класика дето сте купили може да е с тази раздатка,ако имате късмет.
                    Впрочем защо не помислите да направите класика за състезание?Мисля ,че ще е по лесно и евтино.
                    Щото тоя Дифендър им е легнал на сърце, и като изключим двигателя, май доста неща вече по него са готови, докарани от Англия и монтирани. Най-добре е като идваш към София, да се видиш за малко със Слави и да поговорите. Ако всичко е наред, той също скоро ще се състезава от нашия Клуб, кипи му кръвта и е решил твърдо.
                    А за скоростите и раздатката напълно те подкрепям, карам с такива и са наистина най-доброто, и Яро го потвърди.
                    Последно редактирано от Lazar; 17-03-09, 21:19. Причина: цитати
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      До: Baby Rhino in da house!...

                      Значи решаваме въпроса и с раздатката защото е Борг Уорнър.
                      Само скоростите остават, но мисля, че имаме точно този модел само да проверим утре.

                      Относно класика ще запазим шасито и мислим по-натам да го правим и него. Нека малко да поорем с дефендера
                      Последно редактирано от zzlatev; 17-03-09, 21:00.
                      sigpic

                      Коментар


                      • #41
                        До: Baby Rhino in da house!...

                        скоростите са на лице

                        Коментар


                        • #42
                          До: Baby Rhino in da house!...

                          Първоначално публикуван от borkozin Преглед на мнение
                          скоростите са на лице
                          Задна срещу пета, нали? Тая раздатка с тия скорости и осмака май става перфектна машина.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #43
                            До: Baby Rhino in da house!...

                            Има и много други неща.Естествено че ще се видим и говорим.Знаете ,че нямам тайни от колегите.
                            Слави идвай на едно състезание и ще видиш за какво става въпрос!С твоя дефендър няма да си последен.После няма и да се чудиш а ще имаш много готови отговори.
                            И най-важното.НАВИГАТОРА!!!Без добър навигатор с каквато и кола да си нищо не става.А не се и продават....Дано да имаш подходящ човек.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #44
                              До: Baby Rhino in da house!...

                              Всъщнос мисля да съм от последните на следващото състезание, отзад напред
                              Това беше много полезно за навигатора, защото не се бях замислял. Ще разкажеш ли на какви качества трябва да отговаря, че почваме да го търсим
                              sigpic

                              Коментар


                              • #45
                                До: Baby Rhino in da house!...

                                Това навигатора е рядка порода!Трудно се намира.Но основното е мерак и хъс да има .Другото се учи.
                                Естествено не бива да се губи вечер като се прибира от работа към вкъщи.
                                И да знаеш-НАВИГАТОРА ПЕЧЕЛИ СЪСТЕЗАНИЯТА.Огледай се около най-близките си приятели най често от там се пръква.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X