Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взаимо - заменяеми части за нашите Land Rover

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Взаимо - заменяеми части за нашите Land Rover

    Оня ден търсихме за един приятел с Фрийлендър 1.8 бензин горивна помпа. Вече трети път я сменя не знам защо, казах му да си изчисти резервоара. Обиколихме две три морги и навсякъде няма, но в последната за късмет видяхме на рафта една абсолютно същата на вид, същия производител-VDO , но явно беше от друга кола защото пластмасовата цедка беше различна. Продавача не знаеше от каква кола е. Но като се прибрах щракнах в интернета и открих че на Ауди А4, А6 ТДИ изглеждат по същия начин със съшата цедка. Не знам дали няма разлика в налягането, но днес ми се обади и каза че си работи супер.
    Пийте вино да сте здрави, че да може да пиете и ракия.

    Коментар


    • #32
      От: Взаимо - заменяеми части за нашите Land Rover

      Първоначално публикуван от joro9090 Преглед на мнение
      Оня ден търсихме за един приятел с Фрийлендър 1.8 бензин горивна помпа. Вече трети път я сменя не знам защо, казах му да си изчисти резервоара. Обиколихме две три морги и навсякъде няма, но в последната за късмет видяхме на рафта една абсолютно същата на вид, същия производител-VDO , но явно беше от друга кола защото пластмасовата цедка беше различна. Продавача не знаеше от каква кола е. Но като се прибрах щракнах в интернета и открих че на Ауди А4, А6 ТДИ изглеждат по същия начин със съшата цедка. Не знам дали няма разлика в налягането, но днес ми се обади и каза че си работи супер.
      Сега му кажи да си провери и клапана на "ситемата за отвеждане на парите" от резервоара (EVAC purge valve) щото помпите е много вероятно да горят заради него.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X