Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разход на масло в Ленд Ровър Дискавъри 2.0 бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разход на масло в Ленд Ровър Дискавъри 2.0 бензин

    Колеги, наскоро попаднах във вашия форум и понеже ми харесва начина на отношенията ви към проблемите на съфорумците реших да споделя питането си. Загледах се в една машинка от посочения вид, но ме притеснява споделеното от собственика, че Дискавърито харчи масло– около 300 грама на 1000 км. А машинката е със сменени амортесьорио, нови гуми и съединител и с нови дискове. С монтирана метанова уредба. Моля за вашите съвети. Собственика твърди, че измерената компресия на студен двигател е 12 атмосфери.

  • #2
    До: питане за разход на масло в ленд ровър дискавъри 2.0 бензин

    Колега, не си взимай Дискавъри с този мотор, изключително неподходящ е - машината е 2 тона. Вземи или бензиновия осмак 3.5, 3.9 или дизелов.

    Коментар


    • #3
      До: Разход на масло в Ленд Ровър Дискавъри 2.0 бензин

      Колега не го вземай щом харчи масло,аз нправих тази грешка и основен ремонт.А компресията е висока заради маслото,уплътнява хлабините.
      Този двигател е слаб и харчи колкото V8
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        До: Разход на масло в Ленд Ровър Дискавъри 2.0 бензин

        Може би колегите са прави! аз се качих на този двигател,и да ви кажа не съм очарован.Много му е мъчно да върви особено по баир.А за разхода,да сигурен съм,че е като на 8-ка.За маслото мога да споделя,че си е толкова колкото му сипах и се държи на ниво-поне за момента. Малко се обаждат повдигачи ама нали са 16 броя

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X