Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Важна информация за членовете и кандидат-членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Важна информация за членовете и кандидат-членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

    Уважаеми колеги и приятели,
    Днес получих специално писмо от МотоПфое с намеренията им за бъдещо сътрудничество с нашия Клуб. Хората предлагат куп интересни неща - отстъпки за труд и резервни части, отстъпки за застраховки, подпомагане в организацията на Годишна Клубна среща, финансиране на изработване на рекламни лепенки и други материали и още доста интересни неща.
    В тази връзка обаче ще трябва да се преброим още веднъж. Моля всеки да запише в тази тема името и притежавания автомобил, а на ЛС да ми изпрати отново телефон, имейл и трите имена. Аз имам списъци, но те май не са съвсем актуални. Напомням, че притежаването на автомобил Ленд Ровър не е задължително условие за членство в Клуба. Естествено, сега е момента и за приемане на нови членове и те са добре дошли в този момент. Предложението на МотоПфое важи и за стари, и за нови, и за току що записали се членова. Засега нашия клуб е събирал само веднъж членски внос. И от 2 години не събираме. Но с оглед на нуждата от издаване на карти може би ще трябва да съберем еднократно по една вноска. Ще Ви държа в течение.
    След като отново съберем "членската маса", ръководството на Клуба ще подготви издаването на Клубни карти, ще се отвори специален подфорум с достъп само за клубните членове и там по-подробно ще обсъдим всичко, което МотоПфое предлагат и ще стартираме организацията на първата ни Национлана среща през следващото лято.
    Преди да предприема другите действия( най вече с клубния подфорум) ще изчакам 1 месец, за да съберем данните и да определим участниците.
    Последно редактирано от zzlatev; 28-09-08, 17:23.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Важна информация за членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

    Някъде бях чел, че клубът си има и устав. Има ли възможност да се запозная с него? В какъв размер е членския внос? Какви права и задължения произтичат от членството в клуба и т.н.?

    Коментар


    • #3
      До: Важна информация за членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

      Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
      Някъде бях чел, че клубът си има и устав. Има ли възможност да се запозная с него? В какъв размер е членския внос? Какви права и задължения произтичат от членството в клуба и т.н.?
      Заповядай: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...6&postcount=23

      Поздрави

      Коментар


      • #4
        До: Важна информация за членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

        Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
        Заповядай: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...6&postcount=23

        Поздрави
        Благодаря!

        Коментар


        • #5
          До: Важна информация за членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

          LEND ROVER Discovery1 1996 2.5
          <Land Rover Discovery 300 tdi> <Bearmach/Pro Comp 2"> <Extreme Evolution 32">http://arhangel.run-bg.com/bg/index.pl

          Коментар


          • #6
            До: Важна информация за членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

            Злати, това е едно чудесно начинание - само да се развие!

            Аз съм готов да включа и четирите носорога в събирането, но ще очаквам Мото-Пфое да погледнат с по-добро око и ръка на истинските опори на марката!

            Всичко добро и успех!

            Т.
            Good guys drive Land Rovers!

            Коментар


            • #7
              До: Важна информация за членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

              Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
              Злати, това е едно чудесно начинание - само да се развие!

              Аз съм готов да включа и четирите носорога в събирането, но ще очаквам Мото-Пфое да погледнат с по-добро око и ръка на истинските опори на марката!

              Всичко добро и успех!

              Т.
              Ти си член-учредител на Клуба, така и така си вътре в нещата. А и МотоПфое наистина гледат много сериозно на нещата този път.
              Последно редактирано от zzlatev; 29-09-08, 18:42.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                До: Важна информация за членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

                Мотопфое трябва голямо чудо да извършат, за да си променя отношението към тях. И не само аз... Ама то като с всички официални вносители - вместо да си популяризират марките, те точно обратното - одират кожите на феновете все едно не са коли ами космически совалки...И к'во? Всеки който кара ЛР е с доходи по 10000лв месечно?! А другите отиват да ипотекират нещо, за да могат да си платят ремонта. Да не говорим пък колко случаи има в които, едно оправят, а друго развалят. И който веднъж се е опарил, повече неще и да чуе.

                Направо да дават по един нов Дифендър на безсрочен и безлихвен кредит, иначе да си гледат работата...

                Както и да е...Злати, благодаря ти, че си се ангажирал с тази дейност. Дано да има силно положителен резултат.
                Последно редактирано от Lazar; 29-09-08, 12:30.

                Коментар


                • #9
                  До: Важна информация за членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

                  Дифендър не знам, но пари за Клубна среща и клубни лепенки ще дадат. За другото са невъзможни промени.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Важна информация за членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

                    Велин, Дискавъри 1, 1998г. 300tdi

                    Коментар


                    • #11
                      До: Важна информация за членовете и кандидат-членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

                      Николай, Range Rover P38A, 2.5 DT, 1995

                      Коментар


                      • #12
                        До: Важна информация за членовете и кандидат-членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

                        Иво Иванов - Range Rover 1996 2.5DT
                        [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

                        Коментар


                        • #13
                          До: Важна информация за членовете и кандидат-членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

                          Мартин Кирилов,Дискавъри 300тди,1995г
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • #14
                            До: Важна информация за членовете и кандидат-членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

                            Derhunter
                            Турбозмей
                            Mortum
                            Velio
                            Cris Vikom
                            gboby
                            nikidd
                            iignatov
                            бат'Марто
                            Lazar
                            Yaro

                            Това са хората, които досега са се обадили. Напомням, че ще ми трябва и данните на ЛС( телефон и имейл), че да мога да се свързвам с Вас.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Важна информация за членовете и кандидат-членовете на Ленд Ровър Ентусиастс

                              Николай Николов. Ленд Ровър-3та серия, дълга база.....Ленд Ровър-2А серия, къса база.

                              тел. 0898 50 23 80
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X