Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с колектор на LR диско 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Може да си направиш самоделен...макар че не е най-доброто решение.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #32
      Колектор ли тва? Хмм, не, няма да мога . То и този сяхаш само малко трябва да се мръдне. Ама може да се окаже, че не е и това, което си мисля, че е.

      Коментар


      • #33
        от каде си? Дай снимки да го видим или дай колектора да погледнем и да видим ква е работата! С пари всеки знае важното е с квото имаш да направиш нещата!
        Иначе за испускателен колектор ваиянт е и саморъчно направения, даже ще върви повече машината
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #34
          Ако добре го направи наистина си е един вид тунинг, ама си трябва хубав материал, фреза и добър заварчик.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #35
            Дини, в София съм. Вчера го монтирах за тествам дали може да е трябвало шлайфане, но уви не. Затегнах го от средата навън, но без динамометричен ключ, но на етапи по сила. Ще го сваля пак тия дни като се позатопли. Ще снимам и покажа. Не ми се вярва да трябва нов, то разместването не е голямо, трябва някой с малко повече опит и смелост да види да си каже, пък може да се окажат бели кахъри. изместването се получава само на 1 от ръкавите /от към купето/, на него е монтирана евро системата, незнам дали при другите автомобили е така, но ми се стръва, че този ръкав може да се сваля от самия колектор и съответно да се настрои, но е здраво зацепил и незнам как, страх ме е да удрям с чук колектора.

            Коментар


            • #36
              Не смей да го биеш с чука че на чугуна само това му трябва...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #37
                Не смея, точно.

                Коментар


                • #38
                  Без да погледна немога да кажа нищо
                  Гаранция обаче ти давам, че ако сега фучи и така караш ще прогори главата на съответното место и нещата ще станат много по-сложни!
                  4ао и успех и имай впредвид това дето ти казах!
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #39
                    Как да стане работата с поглеждането. Аз сигурно ще го демонтирам пак събота или неделя. Определено има нужда от по-експертно мнение, щот това което си мислих и ми казаха при Леви, не ми се струва проблема.

                    Коментар


                    • #40
                      ами през седмицата съм само в София събота и неделя си пътувам за Враца! А и когато съм тук съм твърде зает и трябва да се разберем. Все пак вечер ми е най-удобно... абе пиши на личен и ще се разберем да помогна да отстраним проблема!
                      4ао
                      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                      Коментар


                      • #41
                        оказа се гарнитура на главата целия прблем. вече е сменена. мерси на всички за помоща.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X