Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

    Колеги, имама една молба. След доста мислене реших, че на моят дзвер ще е най-добре да сложа стандартния булбар за Рейндж Ровър Класик. Или от Дискавъри 1 или Дифендър. Та молбата ми е ако някой е виждал по автоморгите такова нещо на някой смачкан ЛР, нека се обади на 0887590528. Благодаря предварително.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

    Злати,

    Парите, които ще ти поискат няма да ти харесат и в крайна сметка няма да минеш тънко, каквато най-вероятно е идеята.
    Не забравяй, че при автоджамбазите - понятието роУбари е равнозначно на значителен туниХ.

    Два минуса:
    - ще е за пребоядисване, което е още едни пари
    - стандартните на Класик-а и Диско 1 (на Дифендъра са два вида) са завити покрай мигачите (назад по продължение на калника), което е недостатък.

    Не на последно място - това в най-добрия случай е защита за фарове и решетка отпред, но в никакъв случай не е цялостно решение (т.е. няма как да закрепиш лебедка на него).

    По-добра идея - ще ти дам няколко идеи, купуваш тръби, плоча за лебедка и ти го правят.

    Коментар


    • #3
      До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      По-добра идея - ще ти дам няколко идеи, купуваш тръби, плоча за лебедка и ти го правят.
      Taka e! В Княжево има работилница, в която правят различни, бул, роу бари, багажници, имат шаблони и модели за различни автомобили. Преди време щях да поръчам при тях, но Митко Фулда ми подари булбар за Тойота и здачката отпадна.
      Поздрави
      Тодор Томов
      =============================
      Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
      Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

      Коментар


      • #4
        До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        - стандартните на Класик-а и Диско 1 (на Дифендъра са два вида) са завити покрай мигачите (назад по продължение на калника), което е недостатък.
        Нямаш представа колко си прав. При удар е трагедия - вместо един, правиш 2-3 детайла. Обаче си има визия джипката.


        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Колеги, имама една молба. ..................
        Провери при Купър. Там е станало повече от морга.
        Последно редактирано от Yaro; 19-06-08, 10:41.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

          Купър нали е в Княжево? Или става въпрос за различни места? Дайте точния адрес в Княжево.
          Но май варианта на Яро ще е най-добър. Въпреки че при мен лебедката се закрепя на и зад щатната броня, а въпросния булбар всъщност я надгражда и допълва.
          Въпреки всичко, ако някой види такова нещо някъде, нека се обади.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

            В Княжево. Бившия сервиз на Лада. РамПартс. 957-1931, 0888/533300. Купър всъшност е някакъв Хабиб.
            Самият арабин си поръчва багажниците при момчетата зад АГ-болницата. И после Х2, което си е една добра печалба.
            За справка и съпоставка / цени от миналата година/:
            Багажник за Дискавъри, реплика на Кемъл Трофи+ стълба -450лв. -в работилницата
            Багажник само за задната част на покрива при Купър -500лв.
            Фактите говорят достатъчно.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #7
              До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              В Княжево. Бившия сервиз на Лада. РамПартс. 957-1931, 0888/533300. Купър всъшност е някакъв Хабиб.
              Самият арабин си поръчва багажниците при момчетата зад АГ-болницата. И после Х2, което си е една добра печалба.
              За справка и съпоставка / цени от миналата година/:
              Багажник за Дискавъри, реплика на Кемъл Трофи+ стълба -450лв. -в работилницата
              Багажник само за задната част на покрива при Купър -500лв.
              Фактите говорят достатъчно.
              Доколкото аз знам, Купър е собственик на Рам Партс. Цецо, и къде е тая АГ болница? Телефоните са на момчетата, които роботят зад нея, нали така?
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Доколкото аз знам, Купър е собственик на Рам Партс. Цецо, и къде е тая АГ болница? Телефоните са на момчетата, които роботят зад нея, нали така?
                Телефоните са на Купър.
                III та АГ болница в Княжево. По Цар Борис III посока от Центъра към Княжево след Ок.път има пешеходен светофар. Веднага след него в дясно. След 80-100м има мост. Веднага след моста наляво. След 100-тина метра, от дясната страна има едни малки халета. Ей там е. Правят бул, рол и др. включително и от неръждавейка.
                Ти нали работеше в сградата на Интрансмаш. Аз съм съвсем близо. На кръстовището на Каблешков и Бъкстон. Ако искаш можем да прескочим и заедно. 0889/310360
                * Еййййййй колко писане като не знам да пусна линк.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  Телефоните са на Купър.
                  III та АГ болница в Княжево. По Цар Борис III посока от Центъра към Княжево след Ок.път има пешеходен светофар. Веднага след него в дясно. След 80-100м има мост. Веднага след моста наляво. След 100-тина метра, от дясната страна има едни малки халета. Ей там е. Правят бул, рол и др. включително и от неръждавейка.
                  Ти нали работеше в сградата на Интрансмаш. Аз съм съвсем близо. На кръстовището на Каблешков и Бъкстон. Ако искаш можем да прескочим и заедно. 0889/310360
                  * Еййййййй колко писане като не знам да пусна линк.
                  Цецо, днес или утре ще ти звънна и ще идем с мойта кола до там, да видя какво имат.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

                    Лазаре, ако може, аз ще взема книжките от Цецо, ще ги погледна за ден-два и ще ти ги донеса до Бизнес парка лично. Разрешаваш ли?
                    А по отношение на бронята ако някой види, да казва. Но евентуална покупка наистина ще зависи от цената и ще се осъществи само ако е наистина изгодна и бронята е читава.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      ..Трябват ли ти книжата, че много време мина?
                      Не, в момента не ми трябва.




                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      ... книжките от Цецо...
                      Взимай! Мисля, че едната от тях доста ще ти хареса - ръководство по тунинг!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        Телефоните са на Купър.
                        III та АГ болница в Княжево. По Цар Борис III посока от Центъра към Княжево след Ок.път има пешеходен светофар. Веднага след него в дясно. След 80-100м има мост. Веднага след моста наляво. След 100-тина метра, от дясната страна има едни малки халета. Ей там е. Правят бул, рол и др. включително и от неръждавейка.
                        .
                        За там става дума -
                        Приблизителни координати:
                        N 4240.002
                        E 2315.196

                        Може да се стигне и така:

                        по Цар Борис посока Перник, на светофара с околовръстното - надясно, на светофара с Любляна - на ляво, след около 6-700 м, отляво център за гуми Европа, преди него завиваш на ляво след около 300 м дере и река, завиваш на дясно и след 50 м. си пред сервиза- Илян е майстора.

                        Поздрави
                        Тодор Томов
                        =============================
                        Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                        Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся от автоморга преден булбар за Рейндж

                          Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
                          За там става дума -
                          Приблизителни координати:
                          N 4240.002
                          E 2315.196

                          Може да се стигне и така:

                          по Цар Борис посока Перник, на светофара с околовръстното - надясно, на светофара с Любляна - на ляво, след около 6-700 м, отляво център за гуми Европа, преди него завиваш на ляво след около 300 м дере и река, завиваш на дясно и след 50 м. си пред сервиза- Илян е майстора.

                          Поздрави
                          Илиян е напуснал, сега майстор е Тишо, ама и той е готин. Друг начин за стигане. По цар Борис се пресича околовръстното, на следващия пешаходен светофар в дясно, можо и с кола, минава се през едно мостче и веднага вляво. След 100 метра пътят опира в работилницата, която се пада отдясно.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X