Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми от Падок - има ли смисъл?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми от Падок - има ли смисъл?

    Някой да е поръчвал гуми от Падок.......... или поне да знае колко е транспорта до България за 4 гуми ?
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

  • #2
    До: Проблеми с доставките от Paddockspares

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    Някой да е поръчвал гуми от Падок.......... или поне да знае колко е транспорта до България за 4 гуми ?
    60 Паунда за 4 бр.

    Коментар


    • #3
      До: Проблеми с доставките от Paddockspares

      Мисля, че ще излезе по-скъпо...Миналата година си взех БФГ АТ 235/70/16 от Диана-та на цена 248лв, а от Падок щяха да ми излязат около 270лв.


      П.П.
      От Падок няма монтаж и баланс.
      Последно редактирано от Lazar; 08-06-08, 21:27. Причина: словоред

      Коментар


      • #4
        До: Проблеми с доставките от Paddockspares

        може наистина да излезе по-скъпо. но не мога да намеря цена в България за INSA TURBO RANGER за да направя сравнение

        я като сте така добри да отговаряте, кажете има ли някакви допълнителни данъци и разноски освен обявената в сайта и цена и доставката
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          До: Проблеми с доставките от Paddockspares

          Тия са регенерат, видя ли? Сравнение искаш... може би при Голди...

          Коментар


          • #6
            До: Проблеми с доставките от Paddockspares

            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
            Тия са регенерат, видя ли? Сравнение искаш... може би при Голди...
            знам че са регенерат, с моя пробег от около 3000 - 4000 км. на година едва ли е разумно да давам 1200лв. за гуми........ а Голди ще го питам дали предлага и други ИНСА освен "кални".
            Последно редактирано от Lazar; 08-06-08, 20:52. Причина: преместени, това е новата тема
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #7
              До: Гуми от Падок - има ли смисъл?

              Отноно темата.......... Няма и то никакъв.
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #8
                До: Гуми от Падок - има ли смисъл?

                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                Отноно темата.......... Няма и то никакъв.
                защо? или просто така го изтрелваш това...........

                дай ми цена на тези гуми в България, пък аз ще си преценя какъв смисъл има
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #9
                  До: Гуми от Падок - има ли смисъл?

                  Преди правих съпоставка за Гудрич - излизат по-скъпо отколкото тук. По-добре вземи Малатеста или Федима от БГ.
                  ........ Късно погледнах шарката и цената - значи ще дойдат около 200лв с транспорта./повярвай ми регенератът си тежи/ - цена на BF/AT - 266лв в Диана - с ДДС и гаранция / при Голди и Ауто Груп - 280/
                  Последно редактирано от c_gul; 09-06-08, 06:59.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Гуми от Падок - има ли смисъл?

                    Момчета писах и в друга тема, но гледам, че тук мненията са пресни/дано някой Модератор не ме накаже с мъмрене пред строя/, та да си питам пак. Някой знае ли или слагал ли е гуми по-високи от 65 на Фрилендър, ясно че 75 е брутално, но какво мислите за 70. Иначе в разговори с приятели стана ясно, че повече от 225, макс 235 не е добре да се слага на Фрий, даже 215 е нормално. Също така може ли да ми дадете мнение за хубави зимни гуми /макар че зимата е далеч/, защото с доста сняг се сблъсквам зимата. Нещо изпитано, съвет за размер и разбира се добра цени. Иначе ми предлагат 225 на 70 на 16 и затова питам за 70, пък и си е по-добре, като е по-високо зимата. Навсякъде говорим за 16 цола.
                    Последно редактирано от marin199; 17-07-08, 18:26.
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                    Коментар


                    • #11
                      До: Гуми от Падок - има ли смисъл?

                      Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                      Момчета писах и в друга тема, но гледам, че тук мненията са пресни/дано някой Модератор не ме накаже с мъмрене пред строя/, та да си питам пак. Някой знае ли или слагал ли е гуми по-високи от 65 на Фрилендър, ясно че 75 е брутално, но какво мислите за 70. Иначе в разговори с приятели стана ясно, че повече от 225, макс 235 не е добре да се слага на Фрий, даже 215 е нормално. Също така може ли да ми дадете мнение за хубави зимни гуми /макар че зимата е далеч/, защото с доста сняг се сблъсквам зимата. Нещо изпитано, съвет за размер и разбира се добра цени. Иначе ми предлагат 225 на 70 на 16 и затова питам за 70, пък и си е по-добре, като е по-високо зимата. Навсякъде говорим за 16 цола.
                      Соти (ninja) ти е отговорил в другата тема......... той имаше фрилендър и можеш да му вярваш

                      ползвай търсачката и прочети, но не задавай един и същи въпрос на повече от едно място
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #12
                        До: Гуми от Падок - има ли смисъл?

                        Да благодаря. Ползвах търсачката и видях, но просто там не беше писано от доста време, а и двете теми са свързани с въпроса ми, затова го зададох. Ако някой пише дали става 55-60 през лятото ще е супер.
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                        Коментар


                        • #13
                          До: Гуми от Падок - има ли смисъл?

                          Я да "бутнем" малко темата. Ако цената за доставка на 4 бр. гуми е 60 паунда и при сегашния му курс, мисля че е доста изгодно.
                          Един пример: Kumho KL71 MT 33/12.50/15 е със цена 81 паунда.
                          4 гуми са 324 паунда + 60/80 паунда доставка, прави приблизително 400 паунда или 100 паунда на гума.
                          При такава сметка (без кръчмаря) гумите в Падок са много изгодни.
                          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Гуми от Падок - има ли смисъл?

                            Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                            Я да "бутнем" малко темата. Ако цената за доставка на 4 бр. гуми е 60 паунда и при сегашния му курс, мисля че е доста изгодно.
                            Един пример: Kumho KL71 MT 33/12.50/15 е със цена 81 паунда.
                            4 гуми са 324 паунда + 60/80 паунда доставка, прави приблизително 400 паунда или 100 паунда на гума.
                            При такава сметка (без кръчмаря) гумите в Падок са много изгодни.
                            +20% ДДС освен ако не ги вземеш на фирма и да можеш да ги изпишеш.

                            И пак идваш на цената в БГ

                            Коментар


                            • #15
                              До: Гуми от Падок - има ли смисъл?

                              Нека да са 17% и си стискаме ръцете, поне на мене без фирма толкова ми начисляват.
                              идеите са навсякъде и даже не ги заключват

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X