Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се наточен LR Defender за обиколка на младоженци в София на 22/06/2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се наточен LR Defender за обиколка на младоженци в София на 22/06/2008

    Темата произлиза оттук:
    Проект на stojan_defender-a за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

    Привет!
    Понеже съм ограничен откъм опции във форума, та имам питане и ще е тук -
    по повод сватбата на един приятел, желанието му е вместо с лимузина, да се придвижва с дифендър. Имаш ли интерес за нещо подобно(ще се плати естествено). Става дума за 2-3 часа на 22 юни обикаляне из София с младоженците и кумовете. Благодаря!
    Последно редактирано от Yaro; 29-05-08, 09:14.

  • #2
    До: Търси се наточен LR Defender за обиколка на младоженци в София на 22/06/2008

    Добре е да се дефинира думата "наточен", за да не ги изненада тапициран с кал Дифендър.

    Коментар


    • #3
      До: Търси се наточен LR Defender за обиколка на младоженци в София на 22/06/2008

      Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
      Добре е да се дефинира думата "наточен", за да не ги изненада тапициран с кал Дифендър.
      Вельо,

      Заглавието го сформирах аз , колегата беше задал въпроса в друга тема.
      Най-вероятно (нормално е за такива случаи все пак) да става дума за някой beefed up coffee racer...

      Коментар


      • #4
        До: Търси се наточен LR Defender за обиколка на младоженци в София на 22/06/2008

        В последния брой на вестник Капитал( от 24 май), в приложението за Кариери, на предпоследната страница се рекламира една фирма, която има 4 наточени Дифендъра за тим билдинги, а знам че може да се вземе от тях и под наем. Имат и къса, и дълга база.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X