Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

    Поправям се, ще черпя една бира.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      И колеги, то време има, но ако искате, дайте да се преброим поне за оринетир. Вельо, Радо, Станимир( нали така се казва С-гул) и моя милост. Дотук 4 автомобила.
      Най-вероятно и аз ще дойда.
      С Land ... Cruiser.

      Коментар


      • #18
        До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Между другото, днес се качих до връх Мургаш, времето беше топличко и нямаше и грам останал сняг. Така че и ние със сигурност няма да срешнем, а очаквам и да ни е комфортно на палатките вечерта.
        Какъв сняг... последно време температурата е около 20 градуса, а нощес пада до към 10.

        Коментар


        • #19
          До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
          Имам едно питане:
          Някой ще води ли деца? Колко големи? Може и на лични.
          Защото аз се замислям. Маршрутът явно е проиграван. Тежък ли е, предвид капналите валежи. Доколкото знам на север от Златица е х. Свети Плащ / на 10км./, а до там настилката е макадам. Дайте конкретни данни за терена. Ще има ли местен, който да "прогони" маршрута?-май имаше едно Дискавъри от форума в Златица.
          Не ме разбирайте погрешно, но е добре да се има поне бегла представа за настоящата ситуация, а за непредвидените обстоятелства - то те затова са такива.
          Цецо, аз смятам да водя освен жената поне голямото (на 8 год. пол женски), а ако размисля и малкия (на 3 год.).
          Ама просто не ми се мисли какво ще е ...

          Неква лудница разбираш ли ....
          Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
          LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
          Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

          Коментар


          • #20
            До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            И колеги, то време има, но ако искате, дайте да се преброим поне за оринетир. Вельо, Радо, Цецо и моя милост. Дотук 4 автомобила.
            Прибавям Яро и Венци Петров, който също ще дойде, та ставаме 6 сигурни.
            Някой чувал ли е Боби? Той обикновенно е най-активен, а сега дори и не пише. За Лазар ще чакаме и ще се надяваме да се освободи за 7 и 8.
            Последно редактирано от zzlatev; 25-05-08, 21:34.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #21
              До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

              Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
              Неква лудница разбираш ли ....
              Разбирам, разбирам.
              Аз съм разбран човек.
              Дай да я направим пълна / лудницата/.
              Търся палатка. Мойта я купиха от нощния магазин преди години, когато престъпността намаляваше. Ако не намеря от някой приятел съм хвърлил око на една 3+1, модел ROVER !!! за 220 кинта. Не ми се кихат много пари за няколко излета с дечурлигата.
              Аз като нощувам сред природата - вече само на открито / но под дърво -да не ме хване росата/ Пробвах преди 2 години в джипа, но на сутринта бях като едър рогат добитък-тия планки на задните седалки 'ного болят.
              И така слабата част на веригата / по МЕИ-джийски - по твоему/ дано да е здрава.
              Ще ги взема и двете девойки. Това ще ги отдели от PC и TV и ще ги потопи в Истинските преживявания.
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #22
                До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                Приемате ли младши участници?
                [SIGPIC][/SIGPIC]
                DISCO 1-200TDI-бял...

                Коментар


                • #23
                  До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                  Всички с Ленд Ровър са добре дошли.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24
                    До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                    За сега сме аз,жената и 12 годишен син.
                    Имам голям мерак за среща,ако не се убърка нещо.

                    п.п. И Джипката
                    [SIGPIC][/SIGPIC]
                    DISCO 1-200TDI-бял...

                    Коментар


                    • #25
                      До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                      Ако е в ред автомобила,и аз съм на линия
                      Бъдете здрави

                      Коментар


                      • #26
                        До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                        Добре, групата набъбна до 8 участници. Което значи, че на 7-ми ще сме най-малко 15. Отново ще си спретнем масов и готин купон. Стискайте палци за хубаво време.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #27
                          До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                          Някой друг от Бургас няма ли???
                          Бъдете здрави

                          Коментар


                          • #28
                            До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                            Ако все още не сте взели боята, аз имам такава /хартисала-прясна е, ама е зелена/, пречили? И какво става-с деца или без? Ако е с -аз сам с три, един на 38 и другите на 13 и 10.

                            Коментар


                            • #29
                              До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                              Лошото е, че не помня точния цвят, а на никоя от снимките, които имам, не се вижда оградата. Ако няма да натежи, вземи я за всеки случай, въпреки че аз ще купя и боя, и четки. А по въпроса за децата, май който има, ще води, така че идвайте и тримата.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #30
                                До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                                След временното отлагане почистването на яз. Въча и увеличаващото ми се желание да свърша нещо полезно, ако ме приемете ще дойда и аз.
                                ... to be continued

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X