Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси след покупка на РР П38А

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси след покупка на РР П38А

    купих си рендж автоматик 98г с чип на двигателя 2.5 180к.с и нищо не му разбирам,помогнете
    [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

  • #2
    До: някой да ме светне за range rover нещо

    Колега как да ти помогнем като не казваш какъв ти е проблема ???
    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

    Коментар


    • #3
      До: някой да ме светне за range rover нещо

      Ужасно подробен въпрос.
      Нищо не му разбираш.Не можеш да караш автомобил ли?
      Да помогнем.С гориво ли?
      Я напиши тук един подробен списък с въпросите си и аз ще ти отговоря.Както и прочети какво има писано в секция land rover.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        До: някой да ме светне за range rover нещо

        Първоначално публикуван от niko82 Преглед на мнение
        купих си рендж автоматик 98г с чип на двигателя 2.5 180к.с и нищо не му разбирам,помогнете
        Значи, с ключа се отваря вратата и се пали, сипва се дизел за гориво и си върви. Какво повече се иска да му разбираш. Десния педал е за газ, а левия се ползва за спиране, ползват се само с десния крак.
        П.П. А ползва ли търсачката?

        Коментар


        • #5
          До: някой да ме светне за range rover нещо

          имам проблем с помпата на АБС сутрин като пална не ми огасва лампичката на АБС и като натисна пурвия пут педала пропада до доло и на второто натискане се управя.знам че е тругнал да се чупи!!! Има ли от каде да си купя втора рака щото нов е 6000лв.???И ако има някой за продаване 16-ки джанти за ренджа на сносна цена,може и с гуми ама да са за кал!!!
          [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

          Коментар


          • #6
            До: някой да ме светне за range rover нещо

            Лампата на РР не гасне докато не тръгнеш поне с 5-6км/ч. пробвай при мен поне е така.
            [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

            Коментар


            • #7
              До: някой да ме светне за range rover нещо

              Лампите на спирачната система са три.Жълтата наистина изгасва след като колелата наберат информация-или след 5км/ч.Но червената и тази на тракшъна малко след запалването трябва да изгаснат.
              Така че:
              1.Коя от трите лампи не гасне?Ако е жълтата(на ABS) то тя няма никакво отношение към твърдостта на педала и към качеството на спиране.
              2.Ако червената и оранжевата лампа не гаснат означава че има проблем с налягането на спирачната система.Първо се проверява черното реле в бушониерата(80лв. от дару).Ако то е изрядно следващата е помпата-работи или не.Ако работи,но не прави никакво налягане то тогава е за смяна.
              3.Ако гаснат лампите но по-късно то това е знак за приближаваща смяна.
              4.Помпа в падок около 1300 лева.
              5.Това за което ти говориш за 6000 лева е ABS booster.
              6.Ако той не работи няма да имаш ABS,но ще имаш спирачки.
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #8
                До: Въпроси след покупка на РР П38А

                освен ако РР ома специална система, пропадането на педала не е от АБС.
                Или мастер цилиндър или въздух в спирачните линии.
                даже и пауър браке компресора да е лош не би трябвало да пропада.
                CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                Коментар


                • #9
                  До: Въпроси след покупка на РР П38А

                  свети ми жълтата лампа на АБС и както казвате вие изгасва след като тръгна,АБС си имам щото като скоча на спирачките почва да трепере,а това за 6000лв. ми го казаха от мото пфое-типично за тях!!!
                  значи ми трябва помпа.....благодаря......вие сте царе,добре че се включих в този сайт.
                  [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпроси след покупка на РР П38А

                    В момента го продавам джипа,кажете ми моля ви какъв да си взема за да мога да си ровча в гората,тук в Тетевен имаме много хубави пътища за джипове и всяка неделя се събираме 10-15 джипа но все руски а аз с тоа ренгж не мога да се класирам никаде,страх ме е да му не стане нещо......има ли някой да продава потходящ джип за off road на сносна цена,мойе руски или някакъв друг,пишете ми!!!до 6000лв.
                    [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпроси след покупка на РР П38А

                      не го продавай Оборудвай го за offroad (гуми и т.н.)и ще ги сложиш в малкия джоб
                      Бъдете здрави

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X