Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

    Има ли разлика в дължината и обема на купето на Фрилендър с 3 и 5 врати ? Става въпрос за модел 2000 г.
    ++359885252320
    Драго

    Honda CR-V 3 gen.

  • #2
    До: Фрилендър ?

    Да има.
    Но с две врати пак има място.
    Моя е с 5 врати 99г.
    Искаш да купуваш ли, защото ако ще си взимаш е добре да прочетеш темите за Freelander. Ще ти помогне много при избора, а и след това ще ти спести много главоболия. От личен опит ти го казвам!!!
    Ползвай търсачката!
    [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

    Коментар


    • #3
      До: Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

      Мерси за предложението, интересувам се заради мой приятел който е 2 метра висок та се чудим дали ще се събере, и понеже знам, че при Диското няма разлика в дължината при 3 и 5 врати реших да питам как е при Фрилендера.
      Аз, лично карам Витара V6, но напролет смятам да се присъединя кам клуба на собственици на Landrover или по-точно, да се пременя с едно хубаво Диско.
      ++359885252320
      Драго

      Honda CR-V 3 gen.

      Коментар


      • #4
        До: Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

        Седалките на Фриилендъра не са много удобни.
        Струва ми се даже, че са малко теснички в сравнение с Рейнж Роувъра.
        Или аз съм извънгабаритен
        [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

        Коментар


        • #5
          До: Фрилендър ?

          Първоначално публикуван от priap Преглед на мнение
          Да има.
          Но с две врати пак има място.
          Моя е с 5 врати 99г.
          Искаш да купуваш ли, защото ако ще си взимаш е добре да прочетеш темите за Freelander. Ще ти помогне много при избора, а и след това ще ти спести много главоболия. От личен опит ти го казвам!!!
          Ползвай търсачката!
          Здравейте, решил съм да си взимам Фреелендер и точно тази дилема стои пред мен! Не знам с 3 или с 5 врати да си взема! Ще може ли някой да ми посочи разликата в цифри и обем, че изрушках целия форум и никъде не можах да намеря информация. Разликата само в багажника ли е? На моделът с 3 врати, седалките прибират ли се като на големия?
          Не знам дали има значение, ама да си кажа, моделът е 2000/2001 г., 1,8 бензин!
          Благодаря предварително на всички, които се отзоват на молбата ми!

          Коментар


          • #6
            До: Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

            Хм, мисля си, че ще е най-добре да направиш сравнение на живо. Отиди в някоя автокъща и ги разгледай. Ако си в София, ще е най-лесно - отиваш в Горубляне. Все ще има и от двата модела.

            Коментар


            • #7
              До: Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
              Хм, мисля си, че ще е най-добре да направиш сравнение на живо. Отиди в някоя автокъща и ги разгледай. Ако си в София, ще е най-лесно - отиваш в Горубляне. Все ще има и от двата модела.
              Офф, знам аз , че така е най-добре, ама съм от Бургас, вчера го ошетох целия, няма автокъща дето да не съм влязъл, един няма!!! Нито с 3 нито с 5 врати! И друго искам да Ви попитам, къса база, задължително ли означава с 3 врати или може да е с 5? Мисълта ми е , има ли къса база с 5 врати?
              Хайде бе хора, извадете една рулетка и .........
              или пък някакъв линк към някоя сравнителна таблица ако може!
              Поздрави от Бургас!

              Коментар


              • #8
                До: Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

                Виж тук: http://www.lrservice.ru/landrover/teh_inf_F1/

                Коментар


                • #9
                  До: Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

                  Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                  Благодаря ти приятелю! От това което видях, излиза , че разликата е само в багажника, средно 100-тина литра в полза на 5-вратия! Само един въпрос още, това за късата база ли се отнася?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

                    По-принцип, дали е къса или дълга база се определя от разстоянието между предния и задния мост т.е. междуосието. В случая то е едно и също - 2557мм т.е. базата е само една.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Freelander 2000г. - разлика в дължина и обем на купето с 3 и с 5 врати?

                      Първоначално публикуван от djack
                      ...кое според вас е по-добро при равни условия, говоря за години, пробег, гориво(бензин), и естествено пари: Ленд Ровър Фрилендър или Митцубиши Пинин?
                      Благодаря!
                      Виж тук .
                      Последно редактирано от Lazar; 23-05-08, 23:09.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X