Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За въздушните възтлавници на Range Rover Р38А. Кога са за смяна?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Възглавниците на РР П38А. Кога са за смяна?

    Направо вече ще се побъркам с тоя джип, само простотии, то аз го коткам повече от колата бре Има и нещо друго сега , наистина този дето ми обясняваше не беше май мн в час, но ми каза ,че трябва да слиза на тампоните, и наистина например когато го спра, не винаги,но някой път когато отворя да речем предната врата леко слиза,след това като отворя задната слиза още малко , това сега номрално ли е ? Пича дето питах вика така трябвало ? някой от вас има ли ръководство подяволите да вида тя твар, как трябва да функционира нормално

    Коментар


    • #17
      До: Козметично проблемче на Range Rover(Смяна на чохъла на ск.лост)

      Първоначално публикуван от savovbg
      Сега нали рзбирате ,че е по лесно да направя нова тема отколкото да търся цял ден статии по моя въпорс,пък и не намерих това което исках и затова питах спам неспам тва е то Благодаря ви все пак за търпението
      Ама приятел, така не е честно, ние на всеки който дойде и има проблем трябва да му обясняваме неща, които вече сме писали по N брой пъти-така ли? Е няма да стане, затова тук не е чат стая, а форум и затова чистим темите от ненужния коментар, защото написаното остава и се стремим да остане само полезната информация, когато се появи някой, той просто трябва да се потруди малко, за получи желаната му информация. Ти как би се чувствал, да те питат едно и също нещо през два дни, ще ти писне нали? Е, на много хора тук вече също им е писнало, да пишат едни и същи неща, да отговарят на едни и същи въпроси, защото някой е решил, че така е по-лесно, вместо малко да прочете. Не си прав да знаеш Мисля, че всичко тук е достатъчно добре подредено и след малко разглеждане човек лесно би могъл да се ориентира кое къде да търси, но без грам четене няма да стане.



      П.П. Опасявам се, че след този твой коментар, ентусиазма ни да ти помогнем, ще намалее драстично.
      LZ1PER

      Коментар


      • #18
        До: Козметично проблемче на Range Rover(Смяна на чохъла на ск.лост)

        Е ти сега направо ме обрече никой да не ми пише и ти си прав от друга страна,но се съгласи,че когато някой нов като мен влезе във форума му трябва малко време да се ориентира,пък и на човек му трябва доста четене и време докато намери точно това което търси и е много по-лесно просто да попита , а ако на никой не му се пише поне да му посочи линк къде да търси. Не знам според мен това е целта на форумите, но тъй като този ми е полезен ще се съобразявам с ващи правила няма как

        Коментар


        • #19
          До: Възглавниците на РР П38А. Кога са за смяна?

          Аз имам по-добра идея към колегата Савов - да вземе айляду и петстотин лева и направо в МП или Дару. Ще му стигнат за клапанен блок заедно с 2-те задни възглавници и ще миряса. Повече няма да му се втелясва на джипа и да си губи времето по 100-пъти на ден да отваря и затваря врати . Най-важното е че проблема с клякането ще изчезне и ще получи гаранция за монтираните части.
          http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
          Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

          Коментар


          • #20
            До: Възглавниците на РР П38А. Кога са за смяна?

            Асене,аз ли нещо се минах или ти нещо бъркаш в цените?
            Две възглавници са около 830 лева в дару и нов блок около 3100 лева.Общо 4000.Да не би да имаш предвид ремонт на блок а не нов?
            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

            Коментар


            • #21
              До: Възглавниците на РР П38А. Кога са за смяна?

              Аз бъркам за цената на клапанния блок. сори.
              http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
              Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

              Коментар


              • #22
                До: Възглавниците на РР П38А. Кога са за смяна?

                А нима е толкова важно че кляка като поседи. Изпуска въздух отнякъде. За да стане ясно откъде си иска проверките. Този автомобил е аристократ, иска си своите грижи за да те радва. Казваш че го глезиш от колата си повече, ама и казваш че в това време навън хвърчиш.... ами безплатен обяд няма.

                Коментар


                • #23
                  До: Възглавниците на РР П38А. Кога са за смяна?

                  Така си е безплатен обяд няма Засега ще го покарам така ,пък да видим какво ще стане,времето ще покаже Това ми е първи джип и опипвам почвата все още,но като цяло съм мн доволен особено днеска като си стигнах до обекта където имаше 40см сняг голям кеф

                  Коментар


                  • #24
                    Въпрос за смяна на въздушните възглавници на РР 95

                    Здравейте колеги !
                    Прегледах по темите , но не видях нищо за смяната на въздушните възглавници на РР 95 . Моля ако някой е сменявал да ми каже как става , и ако има нещо по-специфично в тази операция , което би следвало да направя . Кажете ми трябва ли да се намазват с нещо за да прилепват по-добре .
                    Благодаря ви
                    Последно редактирано от t20008; 19-03-08, 21:53. Причина: Грешни букви

                    Коментар


                    • #25
                      До: Въпрос за смяна на въздушните възглавници на ПП 95

                      http://www.rangerovers.net/repairdet...spreplace.html
                      Успех.
                      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Въпрос за смяна на въздушните възглавници на РР 95

                        Братовчед , какви сте вие бе ? Няма минута и помагате . До сега мислех , че интернета се използва само за глупости и престъпления . Радвам се , че се регистрирах тук . Благодаря и на всички други колеги . Бъдете здрави !

                        Коментар


                        • #27
                          До: Въпрос за смяна на въздушните възглавници на РР 95

                          Първоначално публикуван от t20008 Преглед на мнение
                          Братовчед , какви сте вие бе ? Няма минута и помагате . До сега мислех , че интернета се използва само за глупости и престъпления . Радвам се , че се регистрирах тук . Благодаря и на всички други колеги . Бъдете здрави !
                          Колега, като гледах как се измъчиха в Дарукар на мойта задна възгл. и колко малко разстояние има там, където трябва да бръкнеш, бих препоръчал по възможност да го направят в сервиз. Още повече частта от възглавницата, където влиза въздушната връзка ми се видя слабичка и не знам дали ще издържи ако я натиснеш повечко.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X