Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

    Така описано ми се чини, че ще се увъртиш в ремонти след покупката, нищо друго ли не ти хваща окото?

    Коментар


    • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

      Има още две които съм харесал, но едната е в Дупница другата джипка е в Пазарджик и двете са на повече от 400 км.
      Има и още две в София и Габрово но те са тд5. А за тях не съм много сигурен дали съм навит да бъдата вкарвани в гората.
      Тази ми е под ръка и затова я заглеждам,но мисля ако си навия да я купя задалжително преди да се спазаря да я вкарам в мото-пфое.
      Климатика и е без ремък и други неща които не ми харесват.
      Ако не стане ще се оглеждам за друга марка Нисан Терано 2.7.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-04-13, 07:01.
      Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

      Коментар


      • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

        Така, не се хвърляй на първото което ти е под ръка, огледай още и сам ще разбереш и ще можеш да прецениш коя машина в какво състояния. За огледи в София и Дупница мога да ти помогна с удоволствие и някоя бира.
        <Land Rover Discovery 300 tdi> <Bearmach/Pro Comp 2"> <Extreme Evolution 32">http://arhangel.run-bg.com/bg/index.pl

        Коментар


        • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

          Ето този е в Дупница ако можеш да помогнеш в избора и огледа , бирата вече е охладена.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21361307171858097_6.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5474690

          тел.00359898626361,00359897229202
          До сега съм гледал два джипа

          1. запали от раз, но вътре е голяма кочина, няма здрава дръжка, копче и седалка,

          2. не пали , климатика не работи, от към интериор е супер, но той не движи колата.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-04-13, 07:03.
          Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

          Коментар


          • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

            Първоначално публикуван от martin_gr Преглед на мнение
            ... от към интериор е супер, но той не движи колата.
            ЛР не са претенциозни коли, ма съм се нагледал на мърлячи, които нито проверяват течности, нито нищо - карат докато върви. А тя много държи на такова магерене. Сметката я плаща новият собственик.
            Там, където шофьора си поддържа в купето се очаква да се навежда и отдолу.
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

              До някъде си прав, но след като не съм чул мотора как работи няма как да бъда сигурен в това което казваш, а и специално тази сиво-синята стои от 6 мес. в тази къща в Русе и не се продава.
              Възможно е да има за какво.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-04-13, 07:04.
              Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

              Коментар


              • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

                Първоначално публикуван от martin_gr Преглед на мнение
                ето този ...
                [ATTACH=CONFIG]574242[/ATTACH]
                Този в ляво? А най-добре този в дясно
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

                  Toя в ляво е за ново окачване... както и всичките според мен, но това е друга тема. Моя пък вътре като беше излъскан и чист, ко? После почнах да наливам доволно. Сега вътре е кочина, външно е издран и като цяло си се тунингова от естествените процеси. Но вече му знам кътните зъби и не бих го продал да почна от начало. ТД5 нищо му няма в гората, все пак ти няма да се състезаваш, нали? Не може само дараци дето не палят да има на пазара. Изобщо диското наистина може да понесе много и нормалното е да го занемаряват на максимум. Внимавай и не бързай да купиш, макар дето май все тая, накрая ще трябва да сипеш пари за оправянето на туй и онуй. Гледай поне да няма много ръжда, че останалото се прави по-лесно.

                  Коментар


                  • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

                    Ако все пак се замисляш и за ТД5 мога да отида да го видя това за 6300 лв. Цената е добра!
                    LR Disco II 99 - TD5
                    www.lre-bulgaria.org

                    Коментар


                    • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

                      Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
                      Ако все пак се замисляш и за ТД5 мога да отида да го видя това за 6300 лв. Цената е добра!
                      Да колега идеята е добра. Става ли да ти пиша утре евентуало, че днес имах още една оферта тук в Русе и ако не се окаже читава, ще ти бъда много благодарен ако колата я погледне човек имащ поглед върху марката. Поздрави!
                      Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

                      Коментар


                      • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

                        Първоначално публикуван от martin_gr Преглед на мнение
                        Да колега идеята е добра. Става ли да ти пиша утре евентуало, че днес имах още една оферта тук в Русе и ако не се окаже читава, ще ти бъда много благодарен ако колата я погледне човек имащ поглед върху марката. Поздрави!
                        Няма проблем, пиши ми ако искаш да отида да я огледам и тествам. Определено ще и хвана кусурите, като се знам какъв съм педант и колко трудно избрах моя!
                        LR Disco II 99 - TD5
                        www.lre-bulgaria.org

                        Коментар


                        • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

                          Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
                          Няма проблем, пиши ми ако искаш да отида да я огледам и тествам. Определено ще и хвана кусурите, като се знам какъв съм педант и колко трудно избрах моя!
                          Радвам се че са останали отзивчиви и добри хора като теб и дори да не ти хареса ще се радвам да познавам човек като теб. Почти всеки месец имам път в Габрово и райони и ще се радвам да се запознаем.
                          Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

                          Коментар


                          • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

                            Обади се, щом имаш често път към Габрово. А и щом ще ставаш притежател на марката, особено ако е Д2 тд5, мога да помагам още. тел ми е О88седем515осем осем1
                            LR Disco II 99 - TD5
                            www.lre-bulgaria.org

                            Коментар


                            • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

                              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]509047[/ATTACH]
                              Притежаването на всеки Land Rover предполага политика на задължителното поздрав.
                              Кимване и усмивка на всеки, който ще бъде в Land Rover в обратната посока.
                              Използвайте лявата си ръка, за да кажа здрасти много видими, докато поддържане на широка усмивка, той преминава на превозното средство
                              И аз го практикувам често - с един симпатяга със зелен класик си махаме редовно
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

                                Здравейте колеги днес пробвах сиво-синия LR и останах с доста добри впечатления.
                                В сервиза бяха отстранили проблема с паленето, оказал се някъкав клапан за горивото който не пускал. Подменили го с нов и сега пали на четвърт, както студен така и топъл. Направи ми впечетление, мотора работи на едни и същи обороти както студен така и топъл.
                                Покорох го около 15 мин. по доста лош терен и амортесьорите се държаха много добре, няма хлопане и други симптоми на разбито окачване.
                                Видях един теч от гарнитурата на двигателя, но мисля че не е нещо сериозно.
                                Имаше теч и от хидравликата, но от прочетеното в други теми разбирам че не е ново за този модел. Върти се много добре волана без да свири помпата на пълен ляв или десен.
                                Има малко ръжда на заден ляв подкалник но нищо особенно и ръжда на стойките за калобраните, но ми направи впечетление, че са сваляеми детайли и могат да бъдат лесно подменени.
                                Гумите се много добри Фулда .....205/16
                                Работата на двигателя е стегната и отчетлива при подаване на газ. Във водната система не надува и мисля че е наред.
                                Трябва да сменя ролките на климатика и един пистов ремък, също така да го заредя.
                                Тази вечер го обмислям и смятам утре да му се обадя и да си стиснем ръцете.
                                Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X