Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с РР 2003-та 3.0TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Проблем с РР

    Малко дилетанТски, но обяснението е:Централната шайба ,която стои върху челото на коляновия вал е просвирила. Там се събират двата ремъка които въртят хидравличната помпа компресора, алтернатора и други. Та тази шайба се състои от две части,които са превЪртяли една спрямо друга.На склад няма , няма и в Дару кар.Чакаме доставка около 20 дни. Ч Н Г на РРовър феновете.
    Последно редактирано от Lazar; 29-12-07, 11:55.

    Коментар


    • #17
      До: Проблем с РР

      Искам да поясня - въпросната шайба е с торсионен демпфер - вътрешната и външната част са свързани с нещо като гума (казано по-просто).
      При 2-литровите мотори на фрилендъра, които пак са БМВ това лято въпросните шайби бяха "хит". Явно и при 3-литровите ще искат да си затръгват.

      Воден Дух, имам съмнения, че шайбата е същата като на БМВ Х5 3.0д и БМВ 730Д от същите години. (не съм сигурен че стават, трябва да се сравнят) Виж случайно, дали в БМВ ги нямат на склад.
      http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
      Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

      Коментар


      • #18
        До: Проблем с РР

        В Д Кар я нямат. Искат номера на часта на БМВ.В МПфое дават само номер на РР часта.Човекът от ДКар ми обясни че били няколко вида и трябва да се поръчва много точно. В ДК струва около 700лв. в МП 1100лв.
        Последно редактирано от Lazar; 04-01-08, 08:55. Причина: останалото е преместено в нова тема

        Коментар


        • #19
          До: Проблем с РР 2003-та 3.0TDI

          В суматохата съм забравил да допиша.На 15.01. си взех колата от МП.Смяна на ремъци ролки и централна шаиба 1750лв.По този въпрос толкова.Имам забележки към МП но ги запазвам за себе си.

          Коментар


          • #20
            До: Проблем с РР 2003-та 3.0TDI

            Еййй пк МП не си пази забележките кажи ни за този "супер" сервиз най-добрия б БГ
            [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X