Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

    Заслужава ли си парите този Land rover Discovery 2500 TDI? Дали е достатъчно проходим за лов, защото ще го ползвам за лов и за градско каране също? и ако може да ми кажете горе долу какъв разход ще ми даде тази машина? Съжалявам за въпроса, ама съм новобранец и не ги разбирам толкова много.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

    Първоначално публикуван от saso_87 Преглед на мнение
    Заслужава ли си парите този Land rover Discovery 2500 TDI? Дали е достатъчно проходим за лов, защото ще го ползвам за лов и за градско каране също? и ако може да ми кажете горе долу какъв разход ще ми даде тази машина? Съжалявам за въпроса, ама съм новобранец и не ги разбирам толкова много.
    Ами колега, по тези въпроси има премного писано в портала и не е лошо да се поразровиш, конкретнов под-форума Ленд Ровър, но все пак напратко:

    - никой не може да ти каже от едни снимки дали си заслужава колата или не. Има ги много на пазара, избора е голям, предполагам тази е 96-98г., аз не бих дал повече от 13-14К лв.
    - За градско каране е сравнително удобен, поради факта, че е компактен за джип с 5 врати, който се води за дълга база. За проходимост на лов - всичко зависи от личната граница...
    - относно разход, ако машината се кара с оригиналния размер гуми (29-30 инча в диаметър) разходът в градски цикъл ще варира от 10 до 12 литра макс.

    Успех в покупката!

    Коментар


    • #3
      До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

      забравих да напиша и подробностите- Дата на производство - юни 1997 г. Пробег - 247000 км. Цена- 11900 ЛВ.

      Коментар


      • #4
        До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

        този ми изглежда прекалено излъскан /т.е. имате си работа с автотърговци/
        мой познат продава пак 97г, но на 203 хиляди км и на цена 9000лв... Единствен недостатък спрямо този /съдя по снимките/ е, че "твоя" е с 4 врати, а "моя" с 2... За 1000лв/врата може би си заслужава да се замислиш
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

          Не искам да кажа нищо лошо за дву-вратите Дискавърита, но за мен са пълна безмислица. При положение, че при Диско-то реално няма къса и дълга база, както ги пишат по обявите а само 2/3 и 4/5 врати. При една колесна база, не виждам защо трябва да взема двувратка, освен ако цената не е твърде привлекателна.

          Коментар


          • #6
            До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

            и аз това казвам - "за 1000+лв/врата си струва да се замислиш"
            сигурно са правили с 2 врати, щото на запад се има за нещо като лукс "двувратата" кола... например 2-вратите мерцедеси 300СЕ бяха на времето с по 10-15 хиляди марки по-скъпи от нормалните 300Е - имам един стар Аутобилд със статия точно за тоя куриоз...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

              може и да сте прави, но на мене ми трябва джип който е 1+1 или 6+1 за да го взема на фирма!

              Коментар


              • #8
                До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

                моето Диско е триврато ,но по талон е 6+1
                _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
                Disco 200 TDI

                Коментар


                • #9
                  До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

                  Първоначално публикуван от saso_87 Преглед на мнение
                  може и да сте прави, но на мене ми трябва джип който е 1+1 или 6+1 за да го взема на фирма!
                  За да разнасяш разни неща из града......
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

                    Първоначално публикуван от saso_87 Преглед на мнение
                    може и да сте прави, но на мене ми трябва джип който е 1+1 или 6+1 за да го взема на фирма!
                    колега, точно това за което споменах е рег. на фирма и е 6+1. Човека го продава с ф-ра !!!
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      До: Заслужава ли си този Land rover Discovery 2500 TDI

                      Първоначално публикуван от saso_87 Преглед на мнение
                      Заслужава ли си парите този Land rover Discovery 2500 TDI? Дали е достатъчно проходим за лов, защото ще го ползвам за лов и за градско каране също? и ако може да ми кажете горе долу какъв разход ще ми даде тази машина? Съжалявам за въпроса, ама съм новобранец и не ги разбирам толкова много.


                      Колега, явно си търсиш джип, ама имам някоя друга забележка - към теб и колегите.
                      Към теб - опитай се да задаваш по-конкретни въпроси, след като поизчетеш материали из форума - има много писано по въпроса. Проблема е , че форума се задръства с баластра и не изпълнява функциите си ефективно. Няма смисъл да ни питаш за всяка обява поотделно. Възможно е да пускаш запитвания на ЛС, вместо цели теми.
                      Към другите голеги и модератори - предлагам в близко бъдеще темата да бъде изтрита, поради липсата на смисъл, а колегата SASO_87 да се обръща към нас на ЛС относно питания за отделни обяви.
                      http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                      Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X