Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Багажник за Discovery

    Първоначално публикуван от Nightcrawler Преглед на мнение
    Точно нещо подобно мисля и аз - с възможно най-нисък "парапет".

    Нети трябва никакъв ! с коланите всичко може да се стегне прекрасно и няма да мръдне никога !
    Нещо друго си мисля Диското вътре има доста обем , особенно ако патуват 2-ма човека ! Аз в късо паджеро съм си сабирал багаж за 2 седмици за двама + всичко за къмпинг ! включително и бидонче 60 литра за вода
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

    Коментар


    • До: Багажник за Discovery

      Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
      Нети трябва никакъв ! с коланите всичко може да се стегне прекрасно и няма да мръдне никога !
      Нещо друго си мисля Диското вътре има доста обем , особенно ако патуват 2-ма човека ! Аз в късо паджеро съм си сабирал багаж за 2 седмици за двама + всичко за къмпинг ! включително и бидонче 60 литра за вода
      Виж багажника на Патрола от темата, от предното ми мнение. Нещо такова е напълно функционално според мен, без да създава особени проблеми. Друг е въпроса, че на Диското багажника за да изглежда красиво, трябва да е на две нива... Ако има два люка (като при мен) е добре да се помисли багажника да не "запушва" люковете и да може да се отварят люковете при монтиран багажник...
      Иначе за обема си прав, виж тук
      A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

      Коментар


      • До: Багажник за Discovery

        при мен се блокирва се само задния люк, предния продължа да се отваря
        Discovery I, 300 TDI

        Коментар


        • До: Багажник за Discovery

          Ето и един багажник който си харесах из нета.. за джипката която някой ден ще си купя
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Багажник за Discovery

            Лошо няма хубав е ! Ама БГ няма пустини,тайги и савани ! там и втори етаж да сложиш не е проблем
            Но всеки си знае за него
            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

            Коментар


            • До: Багажник за Discovery

              Венци, тая тава добре изглежда, но монтирана на покрива ме съмнява, че ще стои добре.

              Коментар


              • До: Багажник за Discovery

                Аз обичам да крада идеи
                Далеч съм от мисълта ,че трябва да се открива топлата вода

                ПС. до колкото си спомням "кройката" беше за вранглер, а на него седеше много добре.

                Коментар


                • До: Багажник за Discovery

                  Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                  ............. Пък и друга си е визията с него

                  п.п. Разход извънградско с празен багажник 9/100
                  За визията си прав. То 90% ги слагаме за да плакнем окото А за разхода си направо късметлия. Аз с багажник /прекалено тежък/ под 11-12-13 не го свалям. Ще видим в скоро време с "любезното съдействие" на Андро-160 какво ще се случи с конструкцията.
                  Убавите неща стават бавно,........ като не ги мислиш овреме.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • До: Багажник за Discovery

                    Снощи бях в период на полуразпад. Ако нещата се развиват реципрочно, нищо хубаво не ме чака, когато украся Скитника.
                    Тихомир /който го прави/ е изключително точен човек! Препоръчвам го горещо! Това е телефонът му - 0898 60 88 05. И е мераклия.
                    Благодарности на Цецо c_gul, че ми каза за него!

                    Коментар


                    • До: Багажник за Discovery

                      Velio, като гледам снимките разбирам, че багажника ще е на две нива, а пода как ще го правиш?
                      Discovery I, 300 TDI

                      Коментар


                      • До: Багажник за Discovery

                        Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                        Velio, като гледам снимките разбирам, че багажника ще е на две нива, а пода как ще го правиш?
                        Тръби. По-тънки от тези на снимката. Когато го взема, ако някой иска ще сваля размери.

                        Коментар


                        • До: Багажник за Discovery

                          Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                          Тръби. По-тънки от тези на снимката. Когато го взема, ако някой иска ще сваля размери.
                          Вельо,направете и "уши" по тръбите на пода на няколко места за закрепване на по-малки товари с колани за стягане.

                          .... само като идея.
                          Прикачени файлове
                          Land Rover Discovery:
                          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                          Коментар


                          • До: Багажник за Discovery

                            Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                            Вельо,направете и "уши" по тръбите на пода на няколко места за закрепване на по-малки товари с колани за стягане.

                            .... само като идея.
                            Мислих за това, но предназначението на този багажник е за обемисти и леки товари - дрехите на децата и други подобни - тенти, чували... Поради това, че ходим за по месец в дивото и не ни се пере /освен наложителното/ на най-близката чешма /която е на километри/ носим ужасно много дрехи в пластмасови кутии. Те ще седят отгоре. Така се решава и въпросът с разпределението на товара/тежестта. Ще захващам коланите за пристягане на естествено създалите се места - ъгли по багажника.

                            Коментар


                            • До: Багажник за Discovery

                              Ако мен питаш, сложи си един лист рифел, тежи максимум 7-8 кг, но е много удобно с него, можеш да си спиш горе на сянка, да се печеш на слънце и каквото ти хрумне.
                              Може даже и палатка да разпънеш (2000х1200) и да не спиш на земята.
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-01-10, 14:27. Причина: Гл.букви
                              Discovery I, 300 TDI

                              Коментар


                              • До: Багажник за Discovery

                                Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                                .................., може даже и палатка да разпънеш (2000х1200) и да не спиш на земята
                                +1. Тази идея ме гложди от доста време и не ми дава мира. Нещо като диагнозата "нартапчиви мисли"
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X