Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Багажник за Discovery

    Първоначално публикуван от egbelev Преглед на мнение
    А честито! Като го монтираш на Диското вече ще е друго.
    Хе хе хе! Ще съм го дефлорирал.

    Коментар


    • #92
      До: Багажник за Discovery

      поздравления за багажника, страхотен става, аз сложих отгоре рифел 1.5 мм и стана супер, трябва да го снимам утре, дай повече инфо за багажника, а стълба?
      Discovery I, 300 TDI

      Коментар


      • #93
        До: Багажник за Discovery

        ето снимки с рифела
        Прикачени файлове
        Discovery I, 300 TDI

        Коментар


        • #94
          До: Багажник за Discovery

          Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
          С преголямо удоволствие мога да кажа, че моят мечтан багажник е на път да стане реалност другата седмица. Не ме питайте за мерки и теглилки - не помня. Цена - 650лв. Който има въпроси - идва, ахка и охка колко ми е хубав багажника , черпя го бира и мери. Снимките са от днес. Когато го взема ще кача пак /снимки/.

          20 минути по-късно... Никой не ликува с мен! Първа копка по джипката ми е все пак!
          А, честито! Другите почваме наджипването отдолу нагоре - окачване, гуми, железа разни, то отгоре надолу почна... Карай, важното е болестта да се развива

          Аз след последната разходка в гората (равносметката от която е две счупени антени и една от напречните пръчки на стандартния багажник) почвам да се чудя дали искам да сложа багажник...
          A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

          Коментар


          • #95
            До: Багажник за Discovery

            Незнам кой за какво си ползва джипката, но аз моята за лек офф и разходки и багажника ми върши идеална работа, срашно доволен съм от него, а и честно казано незнам през какви клони и дървета трябва да мина, че да счупя 3/4 тръба
            Discovery I, 300 TDI

            Коментар


            • #96
              До: Багажник за Discovery

              Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
              Незнам кой за какво си ползва джипката, но аз моята за лек офф и разходки и багажника ми върши идеална работа...
              То и аз моята уж за това я ползвам...

              Голямо е предимството на багажника, но мен лично и недостатъците започват да ме притесняват, потвърждава се приказката за пълното щастие

              Ако слагам багажник, определено ще гледам да може да се сваля сравнително лесно, защото на практика ще го ползвам не повече от 5-6 пъти годишно.
              A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

              Коментар


              • #97
                До: Багажник за Discovery

                и аз така си мислех като теб, но например преди месец някъде обажда се баща ми: "Хайде да отидем до В.Търново, да купя една люлка за вилата (2200х1100х400)". Е освен на багажника няма как да хвана пакет с такива размери вътре в купето. И при всеки такъв случай ще трябва да го слагам и свалям... Пък и друга си е визията с него

                п.п. Разход извънградско с празен багажник 9/100
                Discovery I, 300 TDI

                Коментар


                • #98
                  До: Багажник за Discovery

                  Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                  С преголямо удоволствие мога да кажа, че моят мечтан багажник е на път да стане реалност другата седмица...
                  Щом Тишо го прави, ще стане уникален и като конструкция, и като изработка. Поздрави и на двамата!

                  Коментар


                  • #99
                    До: Багажник за Discovery

                    Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                    и аз така си мислех като теб, но например преди месец някъде обажда се баща ми: "Хайде да отидем до В.Търново, да купя една люлка за вилата (2200х1100х400)". Е освен на багажника няма как да хвана пакет с такива размери вътре в купето. И при всеки такъв случай ще трябва да го слагам и свалям... Пък и друга си е визията с него

                    п.п. Разход извънградско с празен багажник 9/100
                    Абсолютно съм съгласен и за визията и за удобството, разхода не го мисля (не, че не мога да си преброя парите, ама Диското остана машина за кеф и разходки и не ме притеснява да качи малко разхода). Това, което ме притеснява, са ситуации като тези с натоварен багажник, затова си мисля евентуално да мога да го свалям бързо:




                    A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                    Коментар


                    • До: Багажник за Discovery

                      еее тук с пълен багажник може и да се пообърнеш малко, ама всички знаем няма пълно щастие. Моя багажник се сваля за 15 мин от двама човека

                      п.п. днес бях по Ст. Загора, можеше да се запознаем
                      Discovery I, 300 TDI

                      Коментар


                      • До: Багажник за Discovery

                        Диското и без багажник е ужасно щръклесто !
                        И за мен вариянта е само скара отдолу без "парапет"
                        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                        Коментар


                        • До: Багажник за Discovery

                          Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                          еее тук с пълен багажник може и да се пообърнеш малко, ама всички знаем няма пълно щастие. Моя багажник се сваля за 15 мин от двама човека

                          п.п. днес бях по Ст. Загора, можеше да се запознаем
                          В интерес на истината, Диското прецапа през този участък много спокойно. Не съм правил аз снимката, но доколкото мога да преценя по спомен, няма въртене на фотоапарата, наклона си е реален. Във всеки случай не бих се пуснал оттам, дори и с празен багажник. Иначе сигурно е голям кеф да си наредиш отгоре въдици, лодка, палатки и всичко друго, което би заемало място вътре...

                          Абе, ще се облизвам още малко, пък ще ме ухапе и мен кучето...

                          P.S. Имаш ЛС за другото.
                          A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                          Коментар


                          • До: Багажник за Discovery

                            Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                            Диското и без багажник е ужасно щръклесто !
                            И за мен вариянта е само скара отдолу без "парапет"
                            Точно нещо подобно мисля и аз - с възможно най-нисък "парапет".
                            A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                            Коментар


                            • До: Багажник за Discovery

                              мислиш ли, че през този участък ако бях минал аз с моя багажник, можеше да обърна диското
                              Discovery I, 300 TDI

                              Коментар


                              • До: Багажник за Discovery

                                Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                                мислиш ли, че през този участък ако бях минал аз с моя багажник, можеше да обърна диското
                                Не знам, моята преценка за странични наклони не е критерий, защото много ги мразя, направо си имам шубе от тях
                                Голямо значение има все пак и окачването какво е, може то да се окаже разликата между минаването по наклона и търкалянето по дерето...
                                Виж тази тема, маршрута мисля, че е близък до този откъдето са моите снимки (т.е. на колегата Видев, аз съм ги копирал от неговата тема). По този маршрут (след "Хард борба в Стара планина") карахме едно късо Паджеро, една Витара и Диското. Паджерото и Витарата минаваха с лекота през тези места, особено като се има предвид опита на шофьорите им. На мен обаче хич не ми беше спокойно да карам там...

                                Ако искаш, мога веднага да те закарам там да пробваш, но пак казвам - не бих минал отново оттам ако имам друг избор. Когато гледката вляво от "пътя" е такава не ти е много до експерименти...
                                A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X