Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Багажник за Land Rover Discovery

    Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
    ...А с багажника я докарах до тук, шаблон, рязане и шлайфане.Ако пасне от раз, ще е ебаси кефа...
    Айде, чакам да видя първия сериозно направен багажник за Дискавъри тука...

    Коментар


    • От: Багажник за Land Rover Discovery

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Айде, чакам да видя първия сериозно направен багажник за Дискавъри тука...
      Чекай, чекай малко. Моят несериозен ли е? Нищо, че персоналното ми участие беше в даване на акъл и плащане. Какво е основното приложение на багажник? Готов съм на тест-т'вар състезание с Пепи
      ПП Иначе неговият е много, ама много по-красив и близък до 3D-донора. Ама пусто съм гаден прагматик.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • От: Багажник за Land Rover Discovery

        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
        Чекай, чекай малко. Моят несериозен ли е? Нищо, че персоналното ми участие беше в даване на акъл и плащане. Какво е основното приложение на багажник? Готов съм на тест-т'вар състезание с Пепи
        ПП Иначе неговият е много, ама много по-красив и близък до 3D-донора. Ама пусто съм гаден прагматик.
        Е в червеното е разковничето...
        Шегувам се бе!
        Просто този модел на багажник най-много ме кефи за Дискавъри. А неговия е напрактика 1:1 с оригинала. Макар, че за мен бордовете са непрактично нещо. Как се монтира покривна палатка например в тази ситуация? Но иначе кефи много...

        Коментар


        • От: Багажник за Land Rover Discovery

          Супер става, а модела е чудесен. Аз се отказах от него и си седя с моя само щото постоянно ми се случва да товаря неща по-дълги от покрива на диското и с този разчупен багажник с бордове ще ми е трудно. Но за експедиционен, подреден с куфари и туби е много добре, щото пък бордовете държат нещата вътре. Само тоя рифел ми се струва малко тъничък /и не обичам лъскавия вариант/, но предполагам е по-леко така.

          Коментар


          • От: Багажник за Land Rover Discovery

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            Супер става, а модела е чудесен. Аз се отказах от него и си седя с моя само щото постоянно ми се случва да товаря неща по-дълги от покрива на диското и с този разчупен багажник с бордове ще ми е трудно. ...........
            Не подценявай 1-2 дървени гредички 10х10х130-140, сложени напряко в предната част на багажника. Директно става с плосък покрив и няма проблем с товарене на плоскости, плочи, греди, дъски...... Само дето е малко височко.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Багажник за Land Rover Discovery

              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              Супер!

              Като си "така", като на втората снимка, ще трябва да ги паркираме близко, за да можем да вдигаме наздравици....
              .... мЪъДаа можем.
              Остана окабеляването на "абажура", но като ми дойде КЕФА и копчетата де.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5322109 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:137.1 КБ
ID:5322110 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:123.3 КБ
ID:5322111 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:184.2 КБ
ID:5322112 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:132.3 КБ
ID:5322113 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:145.3 КБ
ID:5322114 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:155.3 КБ
ID:5322115Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:142.0 КБ
ID:5322116

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:1
Размер:183.9 КБ
ID:5322117
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • От: Багажник за Land Rover Discovery

                Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                .... мЪъДаа можем.
                Остана окабеляването на "абажура", но като ми дойде КЕФА и копчетата де. ...
                Е, Пепи, поздравления!

                Коментар


                • От: Багажник за Land Rover Discovery

                  Багажника е супер, но защо измести резервната гума от оригиналното й място!?!

                  Коментар


                  • От: Багажник за Land Rover Discovery

                    Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
                    ............, но защо измести резервната гума от оригиналното и място!?!
                    Ще мъчим нещо като това да направим:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:006.jpg
Прегледи:1
Размер:118.3 КБ
ID:5322166Натиснете снимката за да я уголемите

Име:005.jpg
Прегледи:1
Размер:63.5 КБ
ID:5322165
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • От: Багажник за Land Rover Discovery

                      Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                      Ще мъчим нещо като това да направим:

                      [ATTACH=CONFIG]388616[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]388615[/ATTACH]
                      Просто защото ти харесва идеята, или защото има проблеми с вратата (на Дифендъра имаше със щатната 32" гума) или? Стойката за гумата успоредно с вратата ли ще се отваря (както е тази на Мантек за Дифендър) или не? Разказвай...

                      Коментар


                      • От: Багажник за Land Rover Discovery

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        Просто защото ти харесва идеята, или защото има проблеми с вратата (на Дифендъра имаше със щатната 32" гума) или? Стойката за гумата успоредно с вратата ли ще се отваря (както е тази на Мантек за Дифендър) или не? Разказвай...
                        Ааа, нямам проблем с вратата, сигурно имам проблем с главата.
                        Така съм си го представял, .... харесва. Ще се отваря отделно.
                        Няма за разказване, ще има за показване, като я започна задната броня..

                        п.п. .... още си се ровя из "света" за идеи.
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • От: Багажник за Land Rover Discovery

                          Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                          .... мЪъДаа можем.
                          Остана окабеляването на "абажура", но като ми дойде КЕФА и копчетата де.

                          [ATTACH=CONFIG]388543[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388544[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388545[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388546[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388547[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388548[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388549[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]388550[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]388551[/ATTACH]
                          Скъпи Дядо Коледа,

                          Вече 40 години слушкам, папкам и правя добри неща. Моля ти се, Дядо Коледа, донеси ми и на мен такава играчка. Много ти си моля...
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • От: Багажник за Land Rover Discovery

                            Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                            .... мЪъДаа можем.
                            Остана окабеляването на "абажура", но като ми дойде КЕФА и копчетата де.

                            [ATTACH=CONFIG]388543[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388544[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388545[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388546[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388547[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388548[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]388549[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]388550[/ATTACH]

                            [ATTACH=CONFIG]388551[/ATTACH]
                            Евала колега.Това е багажника за Дискавъри,като визия и като функционалност.Един съвет,сложи малки фарчета от страни и от зад да ти светят в гората,но ги вържи на отделен ключ а не със задните светлини!
                            Последно редактирано от djidjo; 29-11-11, 20:03. Причина: дописване

                            Коментар


                            • От: Багажник за Land Rover Discovery

                              Браво, наборе! Това, както каза Андро е най-хубавото Диско. Освен това и най-ценното, защото е с вложен предимно собствен труд, виждания и умения. Получи се наистина расов екземпляр, много балансиран и напълно съответстващ на концепцията Ленд Ровър. В смисъл - експедиционна машина.
                              За багажника - само суперлативи. Много добро измислено и изпълнено решение. Явно сладката болест в главата ражда добри технологични решения.
                              И да не си посмял да си разреждаш хапчетата!
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Багажник за Land Rover Discovery

                                Много яко е станало Диското. Браво!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X