Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интернет магазини за Land Rover

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Интернет магазини за Land Rover

    Един и от мен http://www.land-rover-parts-shop.com
    Range Rover Sport 2.7

    Коментар


    • #47
      До: Интернет магазини за Land Rover

      Първоначално публикуван от incomis Преглед на мнение
      Един и от мен http://www.land-rover-parts-shop.com
      На първо гледане, шнорхела който съм поръчал от падок за 59,35 лири, тук е 170... Явно не само в България цените са ужас!

      Коментар


      • #48
        До: Интернет магазини за Land Rover

        Момчета, хвърлете един поглед тук:
        http://plexyo.com/index.php?k=%22land+rover%22&c=2

        Коментар


        • #49
          До: Интернет магазини за Land Rover

          Първоначално публикуван от sasho_tzvetanov Преглед на мнение
          Здравейте колеги, направих поръчка от падок и вече получих мейла че са ми пратили нещата с Interlink. Сега какво следва, къде ще получа нещата, как ще платя доставката?
          Здравей колега, аз съм съвсем нов във форума, но имам същата ситуация с поръчка от падок от 21.01.2009 - не ми начислиха доставката. Дали си получи нещата от падок?

          Коментар


          • #50
            До: Интернет магазини за Land Rover

            Виж тази тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=26509&page=6

            Коментар


            • #51
              До: Интернет магазини за Land Rover

              Колеги,тъй като съм нов в този форум,нямам достъп до техническа информация,а имам нужда от такава ЛР90 2,5Д /86г.Стареца се нуждае от ремонт,а цените в България са убийствени,моля помагайте!

              Коментар


              • #52
                До: Интернет магазини за Land Rover

                здравейте. ето едно линкче и от мен: http://www.all4wheelsgear.com/
                (иначе съм фен на падок)

                Коментар


                • #53
                  До: Интернет магазини за Land Rover

                  Off topic.
                  viknrg:
                  Колеги,тъй като съм нов в този форум,нямам достъп до техническа информация,а имам нужда от такава ЛР90 2,5Д /86г.Стареца се нуждае от ремонт,а цените в България са убийствени,моля помагайте!
                  Ха добре дошъл
                  Пусни направо нова тема за возилото си. Опиши какви са проблемите, какво ти трябва и от кой град си. Давай повече снимки. Все ще измислим нещо. Техническа документация има в наличност, хора с познания и опит също. Чаркове се намират, пътеката сме я утъпкали.
                  Land Rover Defender 2,5D '86 не е "старец", а юноша навлизащ в зряла възраст.
                  There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                  No wahalla.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Интернет магазини за Land Rover

                    Първоначално публикуван от viknrg Преглед на мнение
                    Колеги,тъй като съм нов в този форум,нямам достъп до техническа информация,а имам нужда от такава ЛР90 2,5Д /86г.Стареца се нуждае от ремонт,а цените в България са убийствени,моля помагайте!
                    Здравей това,че си нов не ти пречи да потърсиш нужната техническа информация (макар и в 29-те страници на подфорума).
                    Като за начало започни от последната страница №:29 и ще видиш колко информация има. ..... например ТУК
                    За закупуването на части има колеги който ще ти помогнат,но вече нещата трябва да са по-конкретни.
                    Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                    Off topic.
                    Ха добре дошъл
                    Пусни направо нова тема за возилото си. Опиши какви са проблемите, какво ти трябва и от кой град си. Давай повече снимки. Все ще измислим нещо. Техническа документация има в наличност, хора с познания и опит също. Чаркове се намират, пътеката сме я утъпкали.
                    Land Rover Defender 2,5D '86 не е "старец", а юноша навлизащ в зряла възраст.
                    .... става само колегата да има желание, да направи нова тема и да представи неговия "Старец"..... !!!
                    ... и снимки задължително, Дефендерите са малцинство.
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Интернет магазини за Land Rover

                      Благодаря на всички,които са готови да помагат!Днес ми се налага да скоча до съседна Гърция за няколко дни,но обещавам,веднага щом стъпя на родна земя да пусна нова тема с описание на проблемите,които имам и снимки на "юношата" До скоро!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Интернет магазини за Land Rover

                        Добре дошъл,даваи снимки и да го почваме
                        Емил-00356 99872043-Малта
                        Defender-90

                        Коментар


                        • #57
                          До: Интернет магазини за Land Rover

                          Здравейте колеги!

                          Нов съм във форума (не съм пуксал постове) и искам да споделя впечатления. От година и половина имам Рейндж Р38А 1998 2.5 автоматик. За съжаление е с десен волан. Вече преминах през какви ли не ремонти но на последния зациклих:
                          1. Протече радиаторчето за охлаждане на скоростна кутия
                          2. Прецака се датчика за положението на скоростите - разположен е на скоростната кутия.
                          Цените и на двата артикула от Мото Пфое или Дару са убийствени. Благодарение на колегата SPA намерих частите в www.famousfour.co.uk. Цените бяха приемливи. Поръчах ги и пристигнаха без проблем отлично опаковани. Извърших смяната и сега всичко е наред. Особености при поръчката:
                          • Плащането е или чрез кредитна карта (но не PayPal) или с банков превод. Аз лично платих с превод, защото иначе трябваше да им изпратя по факс номера на картата ми. При превод начисляват 10 лири комисиона на банката им.
                          • При поръчка се плаща ДДС задължително.
                          • Разполагат и с части, непоказани на страницата им. Пример - нямаши инфо за моя датчик, но при запитване по мейл се оказа, че имат наличен.
                          • Доставката струва само 35 лири (на други места ми оферираха до 85 лири).
                          Още веднъж искам да благодаря на SPA и на всички вас - форумът е изключително полезен.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Интернет магазини за Land Rover

                            От www.famousfour.co.uk доставката е скъпичка. От падок, щеше да ти излезе почти наполовина - около 17-18лири

                            Коментар


                            • #59
                              До: Интернет магазини за Land Rover

                              Напълно подкрепям Лазар, Падок е мястото Обмислям да му основа фен клуб, последната ми поръчка която включи: турбо, предни и задни спирачни дискове (EBC), накладки (EBC), разни гарнитурки и оплътнения, машинка за предното стъкло и решетки за предни и задни фарове всичко на обща стойност около 700 паунда без ддс, ми идва с 45 паунда шипинг.

                              Направо си е за фен клуб!

                              Коментар


                              • #60
                                До: Интернет магазини за Land Rover

                                Още един: http://www.shop4landrover.co.uk/
                                Ако някой го е ползвал моля за мнение. Смятам да поръчвам аксесоари за Freelander 2.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X