Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скоростен лост Land Rover Discovery 300tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скоростен лост Land Rover Discovery 300tdi

    Здравейте. Имам Дискавъри от няколко седмици и ми направи лошо впечатление че трябва да целя 3 та и 4 та скорост а това е малко гадно. Та питането ми е има ли някакъв реглаж или някакви ремонтни комплекти или това си е нормално. Моля да ме извините ако вече е коментиран този "плоблем" но търсачката нищо не ми показа нито чичко всезнайко.

  • #2
    От: Скоростен лост Дискавъри 300tdi

    Да ги "целиш" какво значи? Че в "покой" лоста не е точно по средата?
    Не е за ремонт кутията - само имаш една планка за смяна - определя средното положение.
    http://new.lrcat.com/#!/1231/32752/33189/2499
    Пластинката 9 и двете пружини около нея (11 и 12) се грижат за това.
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • #3
      От: Скоростен лост Дискавъри 300tdi

      Аз имах същия проблем - точно пластинка 9 беше счупена. Заварих я и оттогава няма проблеми с нацелването на 3 и 4 предавка. Достъпа до пластинката е от горе, без да се сваля кутията.

      Коментар


      • #4
        От: Скоростен лост Дискавъри 300tdi

        Мерси много.
        Утре ще правя апарати че единя е протекъл , но не от цилиндърчета а там дето се снаждат( естествено ще ги ревизирам и двата предни с нови буталца) и едва ли ще ми остане време да погледна скоростния лост. Отгоре през купето ли е достъпа до въпросната пластина и тези пружини или трябва канал и другото питане е възможно ли е "побългаряване" в смисъл заварка ,както е написал колегата, моделиране на нова планка (-: или нещо подобно щото без да съм сигурен ама си мисля че тези работи трудно ще се намерят по магазините.

        Съобщение от модератор:
        Моля, напишете си в профила от къде сте.
        ...ЦЪК
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-02-16, 15:43.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X