Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ARB или ASHCROFT ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ARB или ASHCROFT ???

    Ти от сайта на Ашкрофт ли пазарува или от друго място?

    Коментар


    • #77
      От: ARB или ASHCROFT ???

      Ашкрофт принципно имаха безупречна репутация. Никога не съм имал проблем с тях. За съжаление последните години по чуждите форуми има доста негативни мнения.

      Не съм експерт, но всички шайби, които съм виждал, са били медни. И се износват. Тези да не са някакви "хеви дюти"?

      Колкото до кръстачката - не е ядрена физика, май само оригиналните са кекави.

      Коментар


      • #78
        От: ARB или ASHCROFT ???

        Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
        Е затова мразя да пазаря по интернет
        Я сега,твоята снимка,моята и ги питай що така?И да открият разликите!И ме копирай в мейла на:stoianovm@abv.bg
        Искам да разбера какво става.До сега съм им вярвал безрезервно и всичко купено от там е било и е все още безупречно на машината ми след 2 години експлоатация.
        Май са се изхитрили да снижат себестойността със външни доставчици,ама де да видим.
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • #79
          От: ARB или ASHCROFT ???

          Дидо и преди да монтираш касетката прегледай нали всички глави на болтовете лягат добре в леглата си. При мен се наложи демонтаж за да се вземе един с 1-2 десети и пак монтаж.
          Поздрави
          LZ1AID

          Коментар


          • #80
            От: ARB или ASHCROFT ???

            Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
            То и кръстачката ти няма нищо общо с моята
            И моята е като на Младен. Тази ми прилича като да е от мотокар. Пък и колко му е - Пловдив - Турция и айдееее ....
            Дано нямаш проблем с нея. Както казва Младен, докато не поставих Ашкрофтска все имах проблеми.
            Между другото в раздатката съм с пълна синтетика, по съветите от някаква друга тема.

            Коментар


            • #81
              От: ARB или ASHCROFT ???

              На полуоските имаш гравирани ашкрофтски номера.
              Не разбрах през сайт ли си ги взел или директно от тях.

              п.п. Разликата в компресорите е отношението работа/почивка. И малко май в дебита. Големият и средният имат и резервоарче, който в малкият нямаш.
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • #82
                От: ARB или ASHCROFT ???

                Както и колегата 2Р2 е писал,Ашкрофт "имаха"безупречна репутация.Това беше така ,допреди да почине Стария/както го наричаха англичаните/Ашкрофт.След това фирмата от семейна ,става акционерна и изпълнитен директор става големия му син.Започват да се ползват множество чужди подизпълнители и да се наема евтина работна ръка от емигранти в UK /в което лошо няма,но отнема време те да се обучат,занижава се контрола поради масовите съкращения на стари кадри използвани като супервайзери и ОТК/Акцийте на фирмата бележат спад на борсата преди 2 годиниЕдва това лято си върнаха нивото отпреди 4 год.
                Та и мойто леко негативно мнение е:поръчах си СК R380 с усилени лагери.Кутията доиде в срок!След монтажа и,ми направи много лошо впечатление ,че при превклучване от 2 към 3-та трябва да се изчаква иначе не става,лоста седи силно наклонен напред /по посока на малкия лост бързи -бавни/.При вклучване от 1 към 2-ра пак има леко съпротивление.Маслото е чисто ново МТФ 94,както и ми беше казано от Ашкрофт.При мойто повторно запитване ,защо има тези проблеми,отговора гласеше,че е необходимо време да олегнат синхронизаторитеАко ли не да я им върна,те щели да я прегледат и отремонтират евентуално.Но разходите по транспорта си ги поемам аз и в двете посоки((((Предстой ми дълго пътуване и нямамм време да демонтирам и спедирам отново.Ще видя какво ще се промени след 8000 км и ще решавам тогава.За мое голямо разочарование не очаквах подобен отговор,нито подобен проблемЛеко си мисля ,че СК е със стари "прегледани" синхронизатори.Нека обаче мине пътуването и пак ще споделя мнение.
                Аз също не съм виждал метални подложни пластини за м.диф на раздатката нито моята лята кръстачка изглеждаше така.Това което на снимки е показал Младен ,е това което дойде и при мен!Сега съм с раздатка също закупена от Ашкрофт и не знам с какво е вътре.Плащтал съм за усилена кръстачка))Частите бяха сложени в БГ на старата,но сега тя ми е резервна

                Коментар


                • #83
                  Нещо ми се прецака снощи интернета ... Поръчката е директно от Ашкрофт без посредници.

                  Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                  На полуоските имаш гравирани ашкрофтски номера.
                  Не разбрах през сайт ли си ги взел или директно от тях.

                  п.п. Разликата в компресорите е отношението работа/почивка. И малко май в дебита. Големият и средният имат и резервоарче, който в малкият нямаш.
                  Масо ,разпечатал съм само дългата и на нея няма никакви номера,логота и т.н.

                  Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                  Дидо и преди да монтираш касетката прегледай нали всички глави на болтовете лягат добре в леглата си. При мен се наложи демонтаж за да се вземе един с 1-2 десети и пак монтаж.
                  Поздрави
                  Ще прегледам всичко.Благодаря Сашо.

                  Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                  И моята е като на Младен. Тази ми прилича като да е от мотокар. Пък и колко му е - Пловдив - Турция и айдееее ....
                  Дано нямаш проблем с нея. Както казва Младен, докато не поставих Ашкрофтска все имах проблеми.
                  Между другото в раздатката съм с пълна синтетика, по съветите от някаква друга тема.
                  Тедо,линк към въпросната тема можеш ли да дадеш?
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-12-14, 15:46.
                  rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                  0898 51 31 46

                  Коментар


                  • #84
                    От: ARB или ASHCROFT ???

                    Ей с какъв мерак ги чакаше!Дано не останеш разочарован!
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-12-14, 15:46.
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • #85
                      От: ARB или ASHCROFT ???

                      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                      ей с какъв мерак ги чакаше!дано не останеш разочарован!
                      То разочарован няма да остана ама защо трябва да се разправяме сега ,писма да пишем,да им връщаме боклуците .... пак разходи
                      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                      0898 51 31 46

                      Коментар


                      • #86
                        От: ARB или ASHCROFT ???

                        Слагай ашкрофтските чакове и карай. Ако счупиш нещо ти ще си първия.
                        И не си мисли, че турците не разбират от метали.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #87
                          От: ARB или ASHCROFT ???

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Слагай ашкрофтските чакове и карай. Ако счупиш нещо ти ще си първия.
                          И не си мисли, че турците не разбират от метали.
                          Така и мисля да направя ,но ме е яд като ми въртят такива селски номера и то заради 10-20 лири.Нали и аз можех да си поръчам кръстачка за мотокар от Пловдив за половината пари.
                          rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                          0898 51 31 46

                          Коментар


                          • #88
                            От: ARB или ASHCROFT ???

                            С кръстачки от мотокар карат тия дето после реват, че на румънците колите са по-направени от техните.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #89
                              От: ARB или ASHCROFT ???

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              С кръстачки от мотокар карат тия дето после реват, че на румънците колите са по-направени от техните.
                              Нали се опитвам да не съм от тях и затова заложих на доказала се марка ....
                              rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                              0898 51 31 46

                              Коментар


                              • #90
                                От: ARB или ASHCROFT ???

                                Не вярвам евреина да ти е пратил боклук. Ако да е турски, няма начин да не ги е изпитал. Мотокарската е добър компромис, но не и за състезания.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X