Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печка РР New

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Печка РР New

    Здравейте някой може ли да ми обясни на какъв принцип работи печката на РР 96г. и има ли възможност за програмиране защото на бутона пише /prog/
    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

  • #2
    До: Печка РР New

    Първоначално публикуван от iignatov Преглед на мнение
    Здравейте някой може ли да ми обясни на какъв принцип работи печката на РР 96г. и има ли възможност за програмиране защото на бутона пише /prog/
    Да си призная печка на РР не съм виждал, ( търсих сега в моята книжка за РР/99г, но нищо няма за печки и тяхната настройка) но ще ми е много интересно, можеш ли да снимаш и да покажеш как изглежда?
    Ако и при теб няма нищо написано ще трябва да си поиграеш и да пробваш, докато я уцелиш.
    Успех
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: Печка РР New

      По всяка вероятност се програмира час на включване, температура и т.н. Ако печката е Webasto можеш да отидеш във Рея на Ботевградско шосе, а и да е друга марка пак могат да помогнат.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #4
        До: Печка РР New

        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
        По всяка вероятност се програмира час на включване, температура и т.н. Ако печката е Webasto можеш да отидеш във Рея на Ботевградско шосе, а и да е друга марка пак могат да помогнат.
        Да, стандартно печки на РР не са монтирани, значи или е Вебасто (най-вероятно), и в такъв случай най-добре да се отиде в сервиза, който е посочил колегата c_gul, или е Еберспахер.

        Коментар


        • #5
          До: Печка РР New

          Благодяря за инфото колеги аз си я ползвам сега сутрин много и се радвам как работи но сигурно има и други финкции и ми е интересно.

          И един въпрос изникна сега не6о компресора ми за възглавниците започна доста мудно да дига джипа особенно сутрин и бръмчи доста по силно и по-рядко изключва а иначе системата ми не спада пробвах две денонощия почти не беше мръднал та въпроса ми е дали подлежи на ремонт и има ли някакъв репеар кит или трябва да се оправям сам ) не ми се купува нов поне докато не съсипя стария нали сме майстори в БГ...
          [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

          Коментар


          • #6
            До: Печка РР New

            ако ти се занимава:
            http://www.rangerovers.net/repairdet...mprebuild.html
            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

            Коментар


            • #7
              До: Печка РР New

              ще го пръсна то било само един обикновн буален компресор ще му се бутне малко буталцето и готово мисля си че няма да имам проблеми все пак вече хората и в БГ има машини с ЦПУ които могат "всичко" пожелайте ми успех
              [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X